Konkurs Lilla Lou

komentarzy: 0 23.10.2013

„Byle szybciej i wygodniej, a może oryginalnie i stylowo na co dzień? Jak ubierasz swoje dziecko?”

ogolnaOdpowiedz na pytanie, używając maksymalnie 1000-znaków ze spacjami, wyślij odpowiedź na adres konkurs@sosrodzice.pl, w temacie wiadomości wpisz „Konkurs Lilla Lou”. Odpowiedź konkursową podpisz swoim imieniem i nazwiskiem. I czekaj na wygraną!

Nagrodzimy 5 najciekawszych odpowiedzi.

Nagrody:

Każdy zwycięzca otrzyma:

  • zestaw urodzinowy Lilla Lou, w skład którego wchodzą dwa szkicowniki wydane pod naszym patronatem,
  • Creo (zestaw przestrzennych papierowych zabawek do samodzielnego złożenia i ozdobienia).

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 6 listopada. Zapraszamy do zabawy!

Szczegóły konkursu dostępne tutaj.

Lilla Lou Kreatywnie!

szkicownikMyślenie dywergencyjne czy odroczone wartościowanie, to tylko niektóre z wyrafinowanych technik stymulujących kreatywne rozwiązywanie zadań i stymulujące dzieci do poszukiwania nowych pomysłów. Nie każdy je zna i nie każdy wie jak je zastosować, choć każdy chce, aby jego dzieci były wyjątkowe. Lilla Lou wyręcza nas w żmudnych poszukiwaniach i ćwiczeniach i łączy doskonałą zabawę z rozwojem wyobraźni. Pozwala na wyrażenie siebie poprzez rysunek oraz realizowanie własnych pasji artystycznych.
Szkicowniki i zeszyty kreatywne, poprzez samodzielne projektowanie mody wspierają u dziewczynek w różnych grupach wiekowych indywidualizm i twórcze myślenie. Rozwijają płynność i giętkość myślenia oraz zdolność wychodzenia poza stereotypowe rozwiązania.  Lilla Lou to propozycja dla bardziej wymagających dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat. Lilla Lou to nie tylko kreatywne zeszyty. To także wirtualna społeczność służąca do poznawania i nawiązywania przyjaźni, czyli portal, forum, blog i gry on-line.
Zeszyty Lilla Lou można kupić w księgarniach oraz w salonach prasowych sieci Empik, Relay, Rossman, Inmedio, Kolporter, Ruch oraz Smyk.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.