Konkurs „Kot w butach”

komentarzy: 0 23.04.2012, aktualizacja: 02.05.2012 15:53:24

Mamy dla Was dwa potrójne bilety (razem sześć biletów) na niezwykłe wydarzenie „Kot w butach”. Muzyczny spektakl odbędzie się 2 czerwca w warszawskiej Sali Kongresowej o godz.13 i 16.

Kot w butach jest wystawiany w związku z Dniem Dziecka. Podczas tego wyjątkowego spektaklu rodzice będą mieli okazję spędzić radosne święto ze swoimi pociechami we wspólnej zabawie, nauce i muzyce.

Jak wygrać wejściówki?
1) W dniach 23 kwietnia – 7 maja wyślij zdjęcie swojego dziecka z zabawną miną na adres konkurs@sosrodzice.pl.
2) W wiadomości podaj swoje imię, nazwisko, adres oraz numer kontaktowy.

Nagrodzimy najzabawniejsze, najciekawsze dwa zdjęcia, których autorzy otrzymają 3 bilety na „Kota w butach”.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Kot w butach to jedna z najpopularniejszych baśni świata zaliczana do klasyki tego gatunku. Historia sprytnego kota i jego pana Janka pojawiała się w zbiorach wielu pisarzy, m.in. Charlesa Perroult, czy braci Grimm. Sięgali po nią autorzy operowi i twórcy filmów animowanych, m.in. Walt Disney. W 2011 wytwórnia Dream Works, zachęcona ciągłą popularnością tej bajki, zrealizowała na jej podstawie superprodukcję w technice 3D. Tym razem jednak najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć najsłynniejszego kota na żywo! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na rozśpiewane i roztańczone mega widowisko w polskiej wersji językowej! Piękna scenografia, orkiestra na żywo, mnóstwo humoru oraz nowe przygody i postacie, o których jeszcze nigdy nie słyszeliśmy, a które z pewnością zachwycą naszych milusińskich!

Kot w butach opowiada historię Janka – najmłodszego syna zmarłego młynarza – który w spadku po ojcu dostaje jedynie kota. Wypędzony przez swoją bratową wyrusza w świat. Po drodze okazuje się, że jego podopieczny nie jest zwykłym zwierzakiem. Nie dość, że mówi ludzkim głosem, to jeszcze w podzięce za otrzymane od swojego pana buty postanawia odmienić jego los…

Tym razem będziemy mieli okazję spotkać najpopularniejszego kota na żywo! W spektaklu wyreżyserowanym przez Jerzego Turowicza młodziutka publiczność będzie mogła śledzić nieznane dotąd historie Janka i jego wiernego mruczącego druha. Wśród wielu przygód spotkają oni na swojej drodze przemądrzałe kuropatwy, dzielne zające, sprytną żmiję, a także czarownicę i czarnoksiężnika, który zmienia się w groźnego lwa. Jak w każdej z bajek wszystko dobrze się kończy, Janek żeni się z królewną, a kot… łapie myszy w królestwie, udowadniając, że nie zawsze pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Wypełniony magią i pozytywną energią spektakl z pewnością zachwyci nasze pociechy, a możliwość włączania się dzieci w sceniczną akcję będzie z dla nich dodatkowym atutem i emocjonalnym przeżyciem. Przedstawienie da im możliwość obcowania ze światem teatru od najmłodszych lat, a jego walory edukacyjne ukażą, jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń, odwaga i bohaterstwo.

Kot w Butach na żywo zarazem bawi i uczy, a co najważniejsze nie zawiera przemocy, jak większość współczesnych bajek telewizyjnych i gier komputerowych.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.