Komplet do piasku dla dziewczynki Wader

Lubimy wspierać polską przedsiębiorczość, dlatego z sympatią spoglądamy na polskie wyroby. Producent zabawek Wader jako bezsprzecznie lider na rynku proponuje wysokiej jakości plastikowe wyroby: zabawki do domu, na dwór, do zabawy latem i na każdą inną porę roku.

foremkiTen zestaw jest standardowym przykładem zabawek do piasku, propozycją stworzoną z myślą o małych dziewczynkach. Dostępny jest w klasycznym różowym kolorze, co dla jednych może być jego atutem, a dla drugich oznaką braku kreatywności ze strony twórców (gdy w szafie wszystkie produkty są różowe, niektórym zaczyna to po prostu przeszkadzać). Poza tym zestawem producent udostępnia inne: dla chłopców i tak zwane uniwersalne. Można by było sobie życzyć, by obok różowych zestawów dla dziewczynek, były też skierowane do nich zestawy powiedzmy czerwone czy żółte.

zestaw waderW skład zestawu wchodzą dwie foremki, łopatka i grabki, konewka i sitko oraz kwadratowe wiaderko. Zestaw ten można zabrać ze sobą zarówno do piasku oraz na plażę nad morze, gdzie sprawdzi się szczególnie konewka. Wszystkie jego elementy są wygodne w manewrowaniu dla dzieci dwu-trzyletnich oraz starszych.

Zabawki są średniej wielkości, nie można ich uznać za zestaw „kieszonkowy”. Na rynku są bowiem również zestawy foremek, które z powodzeniem zmieścimy do torebki.

Na koniec kilka słów o trwałości…Nasz zestaw okazał się niezniszczalny, choć kolega naszej córki operował taką samą łopatką (innego koloru), która pękła na uchwycie. Plus za technologię IML (In Mould Label), która sprawia, że zastosowana grafika jest wtopiona bezpośrednio w plastik, będąc w ten sposób nieusuwalną.

Cena: około 15 złotych.

Ogólna ocena:

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. kukulandia kukulandia

    może faktycznie z tym różem to już przesada ale dziewczynki te małe i te duże tak już mają ;)ja bym swojej córce kupiła taki zestaw poza tym solidność nad solidnością!!