Kociak grzechotka kostka – idealna już od pierwszych tygodni życia

Istnieją zabawki uniwersalne, a przy tym szalenie proste, które warto mieć. Takie, które być może nie wyglądają na skomplikowane i wydają się skromniejsze niż głośne, grające i świecące gadżety, po które często sięgają w dobrej wierze dziadkowie czy ciocie, poszukując zabawki dla małego dziecka…Prostota i uniwersalność w świecie zabawek to jednak ich zaleta, a nie wada. I o tym warto pamiętać.

Niemowlę nie potrzebuje głośnej uciążliwej grzechotki. Ono z radością przyjmuje rozwijający zmysły ciepły w dotyku przedmiot, który kontrastowymi kolorami pobudza zmysł wzroku, a ciekawą fakturą sprawia, że zabawa nim jest bardzo przyjemna. Taka jest właśnie sensoryczna kostka Kociak, którą znalazłam w ofercie white&black.

IMG_3714

Kostka została tak zaprojektowana, by ułatwiać jej chwytanie i manipulację nią – posiada odznaczające się uszy oraz ogon oraz metkę, która jest ciekawym dodatkiem dla wielu maluchów.

Zabawka utrzymana jest w dobrych kolorach, świetnie odpowiadającym nierozwiniętemu jeszcze do końca wzrokowi maluszka – połączenie bieli, czerni i czerwieni sprawia, że kostka jest dla maluszka interesująca.

IMG_3713

Zaletą kostki jest też to, że została uszyta ręcznie z polskich materiałów. Barwniki użyte do produkcji nie powodują alergii. Produkt posiada deklarację producenta CE.Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to produkt masowy…

Największym plusem jest jednak to, że dzieci lubią się nią bawić…Zobaczcie, z jakim entuzjazmem przyjęła kostkę nasza mała recenzentka – Asia.

zdjecie1

I o to właśnie chodzi – by zabawki podobały się dzieciom, bawiły i uczyły. To nasz niewątpliwy rodzicielski HIT! Polecamy – warto ją mieć.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ala Ala

  ale fajna kostka i ta mina dziewczynki – super :)

 2. MM MM

  Taka prosta a taka fajna, super

 3. Mala Mala

  widać ze poręczna i wygodna. mojemu półroczniakowi by się spodobała

 4. nati nati

  ale super kociak i recznie szyty – lubie takie zabawki

 5. kk kk

  Takie zabawki są kultowe :)

 6. ala ala

  a moim zdaniem nic specjalnego