Klocki puzzle Wader – czy warto je kupić?

Wader Woźniak to znany producent zabawek dla dzieci. W ofercie ma wiele produktów – między innymi klocki puzzle, które zostały stworzone do przygotowywania poziomych konstrukcji – obrazków, kwiatków, cyfr, figur geometrycznych.

wader 1

W wiaderku w siateczce (niestety bez zamknięcia) znajduje się 25 puzzli w kilku kolorach – fioletowym, niebieskim, pomarańczowym, czerwonym, zielonym. Wszystkie elementy są takiej samej wielkości, wykonane z plastiku. Posiadają otwory i wypustki, które służą do łączenia.

wader2

Gdy połączymy klocki, konstrukcja jest bardzo trwała, bez problemu możemy ją przenosić, obracać na każdą stronę. Niestety jest to również wada tego produktu, bo klocki trudno się odczepia, demontaż może być zwłaszcza dla dzieci trudny. Przez przypadek można nawet wyłamać jedną z wypustek (nam to się zdarzyło podczas zabawy dwukrotnie – co prawda element nie odpadł całkowicie, ale nadłamał się). Dlatego trzeba zachować ostrożność.

kwiatek z klocków

Kwiatek stworzony przez czterolatkę

Klocki nie są drogie, kosztują 15 złotych. Są odpowiednie dla dzieci 3, 4+ lub młodszych przy współpracy z rodzicami. Na pewno stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych klocków.

wader puzzle

słoneczko, chmurki, kwiatki i trawa

Powyżej obrazek – kwiatki, słoneczko i chmurki stworzone przez naszą niespełna 4,5 letnią córkę.

Ogólna ocena:

 

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.