Klocki JIXIN Bob Budowniczy z koparką

Klocki JIXIN zestaw inżynierski z koparką to jeden z serii zestawów do układania. Od strony technicznej klocki bardzo wytrzymałe, kompatybilne z Duplo i równie dobrej jakości. Zestaw zawiera klocki do ułożenia domku, bądź garażu, figurkę Boba budowniczego, taczkę, łopatę oraz żółtą koparkę do złożenia w sumie 46 elementów.

klockiKoparka po włączeniu przycisku ON zaczyna jeździć (gdy napotka na przeszkodę, zawraca), buja się na boki, ruszając ustami i oczami w rytm muzyki do bajki Bob Budowniczy. Całość zasilana bateriami 3 AA. Świetna zabawka nie tylko dla małego budowniczego, ale i każdego chłopca, który lubi pojazdy i klocki. Z klocków można układać różne kompozycje, zaś koparka umożliwia zabawę nie tylko z całym zestawem, ale i osobno.

Klocki z Seri Bob Budowniczy można zakupić w kilku wersjach ze spychaczem, dźwigiem i koparką i tworzyć prawdziwa kolekcję lub bawić się każdym z osobna.

Cena klocków ok 60-70 złotych za jeden zestaw.

Ogólna ocena:

Wioleta 30-letnia mama trzyletniego Wojtusia. Absolwentka studiów pedagogicznych. Z zamiłowaniem pochłania wszelką wiedzę na temat wychowywania dzieci, gotowania oraz dziedzin kosmetyki. Zagorzała zwolenniczka karmienia piersią i jak najczęstszego chwalenia dzieci. Wyznaje zasadę: "Słuchaj dobrych rad, ale postępuj zgodnie z matczynym instynktem".

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.