Kate Middelton w ciąży: to już pewne

Od miesięcy tabloidy i serwisy plotkarskie snuły domysły, czy to już, czy jeszcze nie teraz. Dzisiaj już jest jasne, że Kate Middelton, żona księcia Williama brytyjskiego następcy tronu spodziewa się dziecka. O fakcie tym poinformował oficjalnie dwór królewski.Potomek pary, niezależnie czy urodzi się dziewczynka czy chłopiec będzie trzeci w kolejce do tronu po księciu Karolu-dziadku i księciu Williamie-ojcu. W oświadczeniu poinformowano, że księżna została przyjęta do londyńskiego szpitala króla Edwarda z powodu porannych mdłości.

Ciąża jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. BBC szacuje, że może być to około 12 tydzień.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. jolka jolka

  Media żyły tym aż za bardzo. Oczywiście mnie to kompletnie nie interesowało…;)

 2. monika06 monika06

  nie rozumiem po co tyle haosu!!!! przecież to normalne, że w końcu zostaliby rodzicami!!! dzisiaj już w telewizji nawet pokazywali zdjęcia jak mogą wyglądać ich dzieci!!!! to już przegięcie ale niestety media szukają takich ciekawostek i nie da się nic z tym zrobię!!! dla mnie to przesada ale może sa takie osoby, którym się to podoba;(

  • Dorota Dorota

   są takie osoby, którym się podoba i to bardzo…jest wiele osób, które żyją życiem innych.

Polecane tematy