Karmimy Psiaki

Akcja „Karmimy Psiaki” to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt. Aktualnie pomoc kierowana jest do schroniska: w Zabrzu-Biskupicach, w którym przebywa ponad 300 psiaków czekających na to, by móc skorzystać z ludzkiej wrażliwości, dobrego serca oraz zaangażowania poprawiającego ich los.

Pracownicy i przyjaciele schroniska „Psitulmnie” od lat starają się zapewnić mieszkającym tam psiakom jak najlepsze warunki. Dzięki akcji można pomóc im w tym zadaniu  i zagwarantować psiakom codzienną, pełną miskę jedzenia.

Jak włączyć się w akcje? To proste. Wystarczą trzy odpowiedzi na „tak” od osób, które zgodzą się pozostawić na stronie, w specjalnym formularzu swoje imię, nazwisko i adres e-mail, by otrzymywać informację od sponsorów w zamian za miskę karmy dla psa. Dodatkowo można również zaadoptować wybranego zwierzaka, wpłacając na niego wybraną kwotę. Pomóc można także jako wolontariusz, informując o akcji „Karmimy Psiaki” znajomych, rozwieszając plakaty i roznosząc ulotki.

Sosrodzice.pl objął patronat nad akcją „Karmimy Psiaki”.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Ewa Ewa

    Fajny pomysł :)

  2. karola karola

    Super akcja :) kochane pieski :D sama mam 3 :)) służę wolontariatem w akcji. Powodzenia!!! :)