Ciągłe karmienie to NIE okazywanie miłości! Przestań to robić!

komentarzy: 3

Mocny przekaz, przerażający obraz, ale warto obejrzeć do końca, bo takie filmy częściej trafiają do wyobraźni niż artykuły i apele.

Złe nawyki najczęściej mają swój początek w dzieciństwie. Potem jest tylko gorzej….
https://youtu.be/sIE1jzG_eHI

Znalazłaś/znalazłeś ciekawy film w internecie?

Przyślij nam link!

Jeśli opublikujemy film na naszej stronie, otrzymasz od nas niespodziankę.
Koszulkę, torbę lub magnesy na lodówkę z logo strony.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Agnieszka Agnieszka

  Straszne ale prawdziwe… Ale walka z babciami to walka z wiatrakami.. Twierdzą, że dziecko wyrośnie i wybiega. Ja od początku bardzo dbam o dobrą dietę syna. Wiadomo, że w pewnym momencie sięgnie u kogoś po ciastko ale ja nie dam mu poznać tego smaku :D Musy owocowe są słodziutkie, dla mojego dziecka to jak slodycz. Jak człowiek nie je słodyczy ma bardzo wyczulony smak i nawet lekko słodkie rzeczy wydają się bardzo słodkie. Oczywiście nie wymagam, by dziecko zdrowo jadło a ja się opycham śmieciowym jedzeniem… Sama bardzo dbam o każdy szczegół odżywiania. Mamusie nie macie pojęcia jak dziecko cierpi gdy jest otyłe..Ja byłam gruba od dziecka i to jest trauma na całe życie. Całe życie muszę walczyć z otyłością i z samą sobą, dlatego zrobię dosłownie wszystko, by uchronić przed tym mojego syna.

 2. Myslaca inaczej Myslaca inaczej

  Porażające…mega uderza, ale tak wiele mam robi: daje coś do jedzenia, żeby dziecko się czymś zajęło, żeby miało coś do roboty…cieszą się, że maluchy jedzą chipsy w wózku…
  Ech.
  Ja niestety też muszę ciągle uważać, co jem, bo wychowałam się w micie- dziecko pulchne – dziecko zdrowe

 3. mama mama

  mocny przekaz!!!