Kapitan Nauka – zestawy do przedszkolaka 100 zabaw z Lisem Fisem

Nauka dzisiaj nie może być nudna. Z tak ogromnym wyborem różnych produktów dedykowanych dzieciom jest prawdziwą przyjemnością, którą można powtarzać w nieskończoność. W jaki sposób? Na przykład poprzez wybór zestawów Kapitan Nauka składających się z kart z zadaniami do wielokrotnego użytku. Za sprawą specjalnego pisaka raz rozwiązane zadania można ścierać i powtarzać zabawę tak często, jak mamy na to ochotę.

Lis Fis

Kapitan Nauka to propozycje zestawów zadań dla dzieci w różnym wieku. Sprawdziliśmy jeden z nich „100 zabaw z Lisem Fisem”, który jest dedykowany dla 5-6 latków. W pudełku znajdziemy książkę z zadaniami i 36 zmywalnych kart. Zadania są tak przygotowane, że świetnie sprawdziły się zarówno podczas zabawy naszej 5,5 letniej testerki, jak również 3-latki (tutaj do wyboru kilka kart z dostępnych).

Lis Fis i jego Przyjaciel :)

Lis Fis i jego Przyjaciel :)

Zadania są zróżnicowane pod względem formy i trudności. Wszystkie ozdobione są świetnymi, oryginalnymi rysunkami. Według opisu producenta: „Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki pisania”.

Lis Fis

100 zabaw z lisem Fisem to świetna zabawa i:
– poznawanie świata przyrody (niektóre zadania są dość zaskakujące również dla małych znawców świata przyrody),
– liczenie w zakresie 10 (co dla 5-6 latków może być niezbyt dużym wyzwaniem),
– zabawy z figurami geometrycznymi,
– wzbogacanie słownictwa,
– przygotowanie do nauki pisania.

Lis Fis

Jedyne czego nam zabrakło w zestawie to specjalnej gąbeczki do ścierania kart. Poza tym bez zastrzeżeń. Polecamy!

Cena: 34,90 złotych

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Dagmara Dagmara

    fajny zestaw :) podoba mi się…dobrze, że coraz więcej takich powstaje

  2. Janka Janka

    super :)