Kang-a-roo – świetna gra rodzinna

Chcesz zagrać całą rodziną w szybką i nieprzewidywalną grę? Oto ona. Kang-a-roo to gra karciana, w której Twoim zadaniem jest łapanie kangurów. Jednak uwaga. Nie ciesz się zbyt szybko. Nawet jeśli uda Ci się złapać jednego z nich, przeciwnik może Ci jednego lub nawet wszystkie odebrać. W ten sposób do końca nie wiadomo, kto wygra. Nawet osoba prowadząca w rozdaniu, może ostatecznie przegrać. To zaskakująca i pełna zwrotów akcji rozgrywka!

Dla kogo ta gra?

Kang-a-roo to gra karciana polecana dla dzieci powyżej 6 roku życia. Teoretycznie jej zasady mogłyby być zrozumiałe dla młodszych dzieci, jednak istnieje ryzyko, że maluchy mocno będą protestowały w trakcie „odbijania” figurek kangurów. To sprawa bardzo indywidualna. Może się zdarzyć też tak, że i ośmiolatek będzie miał z tym problem.

Gra rozpoczyna się od wylosowania pięciu kart. Należy je trzymać w taki sposób, by inni gracze nie widzieli, co się na nich znajduje. Każdy gracz, zaczynając od najmłodszego, zaczyna od „łapania” kangura, poprzez wybranie figurki tego samego koloru, jaka widnieje na karcie. Można figurki brać z puli na stole. Można też odbierać je innym uczestnikom gry. Chyba, że ktoś posiada kartę o wybranym kolorze i może się obronić przed atakiem.

Grę wygrywa ta osoba, która zgromadzi najwięcej kangurów.

Jakie ma zalety?

  • szybka gra karciana,
  • proste zasady,
  • brak konieczności długiego studiowania zasad,
  • możliwość grania w przeciągu 15 minut,
  • polecana już dla sześciolatków,
  • dla 3-6 graczy
  • mały karton, łatwy w przechowywaniu.

Polecamy!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.