„Już czytam” Granna – gra od 4-10 lat

Lubię gry, które rosną wraz z dzieckiem, którymi można się bawić na różnych etapach rozwoju -„Już czytam” Granna spełnia ten wymóg. Jest to ciekawa rozrywka dla maluchów od 4 do 10 roku życia. Przetestowana przez naszą 4,5 latkę oraz 2-latkę – obie znalazły w pudełku coś dla siebie i co najważniejsze nie tylko na teraz – za 2-5 lat gra otworzy dla nich nowe możliwości. Brzmi świetnie, zgadzacie się?

Już czytam – gra dla jednego-czterech graczy

pol_pm_GRANNA-Gra-Juz-czytam-25060_1„Już czytam” to gra polecana dla graczy od 4-10 lat. Równocześnie mogą w nią grać od 1 do 4 osób. Gra została stworzona, by oswoić litery, sylaby oraz wyrazy. Maluch może oswajać się z kształtami liter, następnie świadomie je składać, jednocześnie układając proste puzzle, w dalszej kolejności tworzyć samodzielnie proste słowa, poprzez dopasowywania domino, a na końcu grać, sięgając po kostkę dołączoną do opakowania.

SONY DSC

Granna Już Czytam

Producent zrobił sporo, by maksymalnie wykorzystać możliwości załączonych kartonowych pudełek. I nie tylko dba w ten sposób o środowisko, ale o to, by niewielka gra dawała mnóstwo możliwości. Zwłaszcza w niewielkim pokoju dziecka takie rozwiązania są szczególnie doceniane.

SONY DSC

puzzle Owca

Co zawiera pudełko?

 • 12 dwustronnych obrazków,
 • kostka
 • instrukcja (z pomysłami jak się bawić) i wierszykami
 • naklejki z literami gratis

Nasze wrażenia

„Już czytam” to gra dostępna w różnych wariantach – dla czterolatków, sześciolatków i dla dzieci starszych. Można w nią grać samodzielnie lub w grupie.

Wszystko jest tak zaplanowane, że w grę można grać intuicyjnie. Zasady są proste i logiczne, a wszystkie elementy wykonane z dużą starannością. Plus za niebanalne ilustracje, oprawa graficzna naprawdę zasługuje na uznanie na rynku pełnym tandety i obrazków powstałych zgodnie z zasadami „kopiuj-wklej”. Tu mamy rozrywkę, która jest w stanie sprostać oczekiwaniom małych i dużych!

Polecamy grę, przyznajemy tytuł rodzicielskiego hitu, czyli produktu, szczególnie wyróżniającego się na tle konkurencji – za uniwersalność gry (możliwość gry w pojedynkę i w grupie), świetną szatę graficzną, wysoką jakość wykonania oraz szeroki zakres wiekowy, który pozwala na zabawę maluchom i dzieciom szkolnym!

Cena gry około 30 złotych.

Dziękujemy Granna za udostępnienie gry do recenzji.

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Marta Marta

  ale fajna gra, juz wiem co kupic chresnicy gdy ja odwiedze ;) dzieki

 2. Andzela Andzela

  Podoba mi sie i ta grafika – ekstra

 3. Marya Marya

  wyglada ciekawie

 4. Olenka Olenka

  Mamy i polecamy :)