Jeździk Plasma Car

Jeździk Plasma Car to jedyna propozycja dostępna na rynku stworzona dla starszych dzieci. Dedykowana maluchom dwuletnim i starszym, a tak naprawdę również dorosłym.

Bez trudu opanowała na nim technikę poruszania nasza trzylatka a jeździk sprawdził się podczas jazdy przy obciążeniu dużo wyższym niż 15 kilogramy. :)

SONY DSC

Przetestowaliśmy jeździk Plasma Car w domu, w plenerze, w dynamicznej jeździe, podczas odpychania nogami, jak również ze stopami wygodnie położonymi na jeździku i w trakcie poruszania kierownicą.

Jeździk nawet nie zaskrzypiał pod ciężarem mamy mojej córki, jak również jej taty :) To naprawdę dobrze o nim świadczy.

Jeździk Plasma Car został wykonany z trwałego plastiku, jest dość spory, dlatego jest w stanie pomieścić kilkulatka czy jego rodziców, a nawet dziecko i rodzica. Można na nim usiąść i odpychać się nogami, jak również poruszać kierownicą, która pozwala na powolne przemieszczanie się bez odpychania nogami.

SONY DSC

Jeździk dostępny jest w kilku kolorach, do wyboru na stronie.  Wybór jest zdecydowanie szerszy niż w przypadku propozycji innych producentów, którzy oferując jeździki dla małych dzieci, udostępniają proukty w jednym lub dwóch kolorach, rzadziej trzech i więcej.

SONY DSC

Jeździk Plasma Car jest dość głośny, jednak jest to cecha właściwie wszystkich jeździków. Jest on również dość spory, stąd zabranie go na wakacje może być dość trudne. Jednak w użytku domowym sprawdza się idealnie. Tam również najłatwiej korzystać z opcji kierowania jeździkiem przy pomocy kierownicy, w plenerze ta możliwość była dla córki dużo mniej atrakcyjna, bo nie pozwalała osiągać zbyt dużych prędkości.

Nasza ogólna ocena

 

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. mama dwójki mama dwójki

    Jakoś nie lubię jeździków, moje dzieci wychowały się w sumie bez, a kupowanie jeździków dla trzylatków dla mnie jest bez sensu.

  2. Lala Lala

    Podoba mi się :)

  3. Karolina Karolina

    Świetna sprawa taki jeździk, tylko faktycznie szkoda, że wszystkie te jeździki muszą być takie głośne.