Jednorazowy nocnik

Gdy dziecko zawoła „siusiu” lub „kupkę” poza domem, można nerwowo szukać toalety, wracać do domu (jeśli jest niedaleko) lub „wysadzić” dziecko pod krzaczkiem. W zależności od sytuacji zasadność każdej z tych opcji rośnie lub maleje.

nocnik_jednorazowyPrzezorny rodzic ma jeszcze inną możliwość: jednorazowy nocnik (Tron), który, według producenta, wytrzymuje nacisk 30 kilogramów. Zawiera superszczelną wkładkę, dzięki czemu po zamknięciu pozostaje szczelny. Może być używany na spacerze, w parku, na placu zabaw czy też na plaży.

Cena 9 złotych.

I co Wy na to?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Wioleta Wioleta

  Widziałam kiedyś jak podobny nocnik testowali w tv, nie zdał egzaminu bo był zbyt słaby, pan który na nim siedział zapadł się do środka. Ale gdyby rzeczywiście spełniał swoją funkcję to czemu nie, przydał by sie np. podczas podróży z dzieckiem

 2. Renia Renia

  Spacer i siku to dla mnie nie problem ale przychodnia i siku – bardzo duży, w przychodniach nie ma mydła!!! Placówki które mają leczyć same mogą siać choroby nieporozumienie.

 3. Agata Agata

  A co na spacerze albo w miejscu publicznym miejskim zrobić takim „użytym” nocnikiem? Włożyć do torebki? Bo wcisnąć go do miejskiego „kubełka” na śmieci z małym otworem to chyba będzie ciężko…Nawet na psie odpady są oddzielne pojemniki, więc czemu ludzkie wrzucać do tych samych?

  • Irenka Irenka

   Bez problemu sie zmiesci do smietnika bo sie sklada jak harmonijka i mozna go zamknac i dopiero wyrzucic :) a co do odpadow to bym sie nie przejmowala, pieluchy zuzyte wszyscy do koszy wyrzucaja jak leci i jakos nikt nie marudzi..

 4. Dorota Dorota

  9zł to nie majątek, a warto jest mieć coś takiego awaryjnie w aucie czy w torebce. Długo szukałam jednorazowego nocnika i nie mogłam nic sensownego znaleźć. A sytuacji gdy był mi potrzebny miałam bardzo dużo… Strasznie się cieszę, że w końcu go ktoś opatentował!!! Świetny pomysł! I do tego można go złożyć po użyciu i poprostu wyrzucić! Na pewno go kupię. Widziałam, że jest na allegro.

 5. alicja alicja

  ciekawy gadżet ale nie na co dzień (ze względu na koszt jednostkowy). ogólnie superancki pomysł.
  proszę o więcej takich podpowiedzi o gadżetach.

  • Dorota Dorota

   Jak dla mnie gadżet na wszelki wypadek. :) Będziemy szukać wszelkich ciekawych informacji :)

  • Marzena Marzena

   To chyba zalezy od tego na ile sztuk kogos stac, jak chcemy dziecko szybko trenowac do nocnika to ja juz wole za 9zl miec ten w parku niz plastikowy tachac ze soba…

 6. Dorota Dorota

  Świetna sprawa na podróże autem. Synek ma 3 lata i z uporem maniaka odmawia siusiania w miejscu innym niż nasza toaleta, nie wspominając już o wątpliwej czystości takich miejsc.
  A tu proszę wyjmuje się swój sprzęt i sprawa załatwiona.

 7. Lola Lola

  Fajny wynalazek :)

 8. katarzyna katarzyna

  super sprawa, moja córcia jest zachwycona, polecam, teraz mają promocje

 9. Dominika Dominika

  Potette plus lepszy, służył nam też jako nakładka na wc

 10. Natalia Natalia

  Owszem. Mieści się w torebce. Nie raz ratował nas na wakacjach. Potette plus jeździł w aucie, jednak do noszenia przy sobie niepraktyczny.

 11. Klaudia Klaudia

  Używamy przy chorobie lokomocyjnej młodszej corki zawsze pod ręką

 12. Marta Marta

  Córeczka ma chorobę lokomocyjna, nie raz nas ratował, mieści się w torebce

 13. Marzena Marzena

  Kupiłam 4 lata temu na wyjazd. Do tej pory przekładam z miejsca na miejsce. Nadal zapakowany, więc może najmłodszemy skorzysta

Zobacz również