Jak odblokować pamiętnik na hasło?

Pamiętniki na hasło, na przykład takie, jak na zdjęciu Miss Melody czy Top Model są bardzo popularne wśród małych dziewczynek. Ich główna zaleta to możliwość otwierana przy pomocy magicznego szyfru. Co jednak w sytuacji, gdy dziecko nie pamięta kodu i nigdzie go nie zapisało? Jak otworzyć pamiętnik? Podstawa to jego reset. Oto prosty sposób – jak odblokować pamiętnik na hasło.

Jak odblokować pamiętnik na hasło?

Pamiętniki na hasło

Dziewczynki w pewnym wieku zazwyczaj marzą o Pamiętniki na hasło. Czasami takie marzenie dotyczy też chłopców. Zeszyt ze specjalnym szyfrem o doskonały sposób na ukrycie swoich sekretów. Co w sytuacji, gdy jednak posiadaczka pamiętnika zapomni o haśle? Jak wtedy odblokować pamiętnik na hasło?

Jak odblokować pamiętnik na hasło?

Niektórzy mówią o tym żeby odkręcić klapkę od baterii. Wyjąć baterię i włożyć ją po chwili ponownie do środka, co znacznie ułatwi odblokowanie pamiętnika.

Niektóre pamiętniki mają specjalne pole, mały otwór, który należy nacisnąć czymś ostrym i przytrzymać przez kilka sekund. To również powoduje odblokowanie pamiętnika.

Jednak w przypadku pamiętnika Top Model czy Miss Melody (wyroby Depesche) jest dużo łatwiejszy sposób opisany w instrukcji obsługi.

Wystarczy jednocześnie nacisnąć trzy cyfry; 1,3 i 0 oraz przytrzymać przez kilka sekund. Następnie zabrzmi znana melodia i będzie można ustawić nowe hasło do pamiętnika.

Warto je zapisać w sobie znanym miejscu, tak, by nikt nie miał dostępu do hasła.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.