Jak dopasować obrączkę ślubną do pierścionka zaręczynowego?

Artykuł sponsorowany komentarzy: 0

Pierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna to dwa najważniejsze elementy biżuterii w kolekcji każdej kobiety. Symbolizują początek nowego etapu w życiu – pełnego miłości i spokoju, który zapewnia nam obecność drugiej połówki. Aby podkreślić ogromną wagę obu pierścieni, warto wybrać obrączkę, która wraz z pierścionkiem zaręczynowym stworzy doskonały duet. 

O czym należy pamiętać, dopasowując obrączkę do pierścionka?

Aby pierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna doskonale prezentowały się na palcu świeżo upieczonej małżonki, należy pamiętać o kilku kwestiach. Podstawowym kryterium podczas podejmowania tak ważnego wyboru, jakim jest zakup symboli małżeństwa, powinien być profil. Jest to niezwykle ważne, gdyż jedynie zgodność profilu pozwala dwóm elementem biżuterii na stworzenia spójnej całości. Ponadto warto zwrócić uwagę na szerokość wybranej obrączki. Jeśli posiadasz pierścionek zaręczynowy pokaźnego rozmiaru, postaw na wąski symbol małżeństwa. Połączenie dwóch okazałych pierścieni mogłoby sprawić, że lśniący na palcu duet, prezentowałby się niekorzystnie, a już z pewnością byłby niezbyt komfortowy w noszeniu. Właśnie dlatego oba elementy biżuterii warto połączyć na zasadzie kontrastu. Szeroką obrączkę połącz z delikatnym pierścionkiem lub na odwrót, wąską obrączkę z efektownym pierścionkiem. Możesz postawić także na duet składający się z dwóch delikatnych ozdób, subtelny blask pierścieni doskonale podkreśli urok damskiej dłoni. 

Wyjątkowa obrączka ślubna, okalająca pierścionek zaręczynowy

Klasyczne obrączki ślubne

Znalezienie idealnych obrączek ślubnych, które w perfekcyjny sposób dopasują się do pierścionka zaręczynowego, może wydawać się dość skomplikowane. Szeroki wybór biżuterii w salonach jubilerskich utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji, przez co bardzo często nie zauważamy, że idealne rozwiązanie znajduje się na wyciągnięcie ręki. Mowa o tradycyjnych obrączkach ślubnych. Gładka powierzchnia, możliwość dopasowania odpowiedniej szerokości i profilu, nie pozostawiają żadnych złudzeń – klasyczne modele obrączek tworzą fantastyczny duet z dowolnym pierścionkiem. Wspomniane wyroby dostępne są w każdy salonie jubilerskim, zatem bez żadnego problemu kupicie je w wybranym sklepie. Polecamy jednak skorzystać z usług sprawdzonej firmy i zapoznać się z wyjątkową ofertą jubilera SAVICKI. Doświadczona marka oferuje wyroby jubilerskie najwyższej jakości, które zachowają swoje piękno na długie lata. Klasyczne obrączki SAVICKI zaprezentują się doskonale zarówno w towarzystwie minimalistycznego pierścionka zaręczynowego, jak i bogato zdobionego modelu. 

Obrączka dedykowana pierścionkowi zaręczynowemu

W niektórych sklepach jubilerskich znajdziemy kolekcje już dopasowanych pierścionków i obrączek. Wybór jednej z nich jest doskonałą decyzją, ponieważ nie musicie martwić się o skomponowanie idealnego duetu – profesjonaliści zrobili to za Was. Jedną z najpiękniejszych kolekcji jest, stworzona przez markę SAVICKI, kolekcja This is Love. Pierścionki zaręczynowe w stylu halo zachwycają blaskiem głównego kamienia szlachetnego o szlifie brylantowym, który został otulony przez drobne diamenty. Dedykowana obrączka damska charakteryzuje się idealnie dopasowanym do korony pierścionka uwypukleniem, dzięki któremu połączenie obu wyrobów, tworzy bajeczny efekt spójnej całości. W powierzchni obrączki oprawiono dokładnie te same małe diamenty, nadające kompozycji magicznego blasku. Duet występuje w wielu odsłonach, zatem każdy z Was znajdzie w kolekcji This is Love biżuterię, która doskonale opowie historię Waszej miłości.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.