Iwostin Solecrin Krem ochronny 30SPF

Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej sześciu miesięcy. Powstał na bazie wody termalnej z Iwonicza-Zdroju. Zapewnia wysoką ochronę przed słońcem. Jest wodoodporny i hypoalergiczny.

Polecany dla skóry wrażliwej i alergicznej.  Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, według producenta ponadto chroni DNA komórek skóry i zawiera filtr immunologiczny. Poza tym w jego składzie znajdziemy kompleks filtrów: dwutlenek tytanu, Avobenzone, Tinosorb S.

Krem zapobiega podrażnieniom i zmian barwnikowych.  Ponadto Iwostin Solercin ma w składzie witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za szybsze starzenie się skóry. Formuła kremu powstała w konsultacji z dermatologami.

iwostinTak jest w teorii, a jak preparat wypada w praktyce?

Produkt dostępny jest w niewielkim opakowaniu (100 ml). Otrzymamy go już za około 35 złotych. Nie jest to cena najniższa, jednak odzwierciedlająca wysoką jakość.

Pierwsze co zaskakuje to bardzo lekka formuła, umożliwiająca szybkie wmasowanie kremu, bez pozostawiania tłustego filmu. To szczególnie istotne w przypadku małych dzieci, które lubią się niecierpliwić. Plus za wygodne opakowanie, dobre zamknięcie i bardzo delikatny zapach, niemal niewyczuwalny.

Preparat dobrze chroni skórę. Sprawdził się nawet przy bardzo wysokich temperaturach i silnym promieniowaniu słonecznym.

Ogólna ocena:

SONY DSC

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.