Interaktywna Myszka Minnie Clementoni

myszka minnieMyszka Minnie to niesamowita zabawka, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Doskonałej jakości, bardzo miła w dotyku oraz swoim wyglądem wzbudzająca sympatię. Zwłaszcza wśród dzieci, które są miłośnikami przygód Myszki Minnie.

Można ją traktować jako przytulankę lub zabawkę, która uczy. Przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca, ma szansę być doceniana przez malucha około rocznego, a już z pewnością dwulatka. W cenie około 120 złotych otrzymamy piękną zabawkę…od której można by było jednak oczekiwać więcej.

Funkcja interaktywna została zaplanowana na nóżkach, rączkach i brzuszku Minnie. Wciśnięcie poszczególnych punktów zazwyczaj jest proste, choć czasami przesunięcie czujnika utrudnia uruchomienie ciekawej piosenki lub wyliczanki. Poza tym za dość wysoką cenę można oczekiwać większej ilości opcji:zwłaszcza piosenek i nagranych odpowiedzi Minnie. Tymczasem Myszka wydaje się zbyt często „powtarzać”.

Minusem jest również brak możliwości ściszenia głosu (Myszka „mówi” dość głośno). Plus za opcję możliwości wyłączenia dźwięku.

Zabawka ma 27 cm. Działa na trzy baterie AAA.

Nasza ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. rodzic rodzic

    Mamy taką myszkę ale jego mikiego i w sumie też nasze zadowolenie jest takie sobie. można by było wybrać coś lepszego w tej cenie.