II Edycja Projektu Znak Jakości KidZone!

Znak jakości KdZone wyróżnia już kilkadziesiąt firm z całej Polski- producentów, dystrybutorów i usługodawców, kierujących swoją ofertę do dzieci.  Laureaci Projektu to firmy, które wykazały, że w codziennej działalności kierują się zasadą najwyższej jakości.
Pełną listę Laureatów można znaleźć na stronie www.kidzone.com.pl/znak-jakosci/. Podsumowaniem bieżącej edycji będzie uroczysta Gala Finałowa (styczeń 2014) z udziałem Laureatów, przedstawicieli branży dziecięcej oraz mediów.
ZJ_KidZone-2013_logoCelem Projektu jest promowanie idei najwyższej jakości wśród firm kierujących swoją ofertę do rodziców i dzieci. Producenci, dystrybutorzy oraz usługodawcy spełniający to kryterium mogą ubiegać się o certyfikat Znak Jakości KidZone- jedyny na rynku certyfikat rekomendowany przez Biuro Rzecznika Praw Dziecka.

Znak Jakości KidZone skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami dedykowanymi najmłodszym. Jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, a także:

  • podnosi prestiż w oczach konkurencji
  • zwiększa zaufanie Partnerów i Klientów
  • pomaga w efektywnym budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i jej renomy
  • dynamizuje pozyskiwanie nowych Klientów i kontrahentów
  • potwierdza właściwe zarządzanie firmą oraz wysoką jakość oferowanych towarów i usług
  • umacnia pozycję firmy na rynku
  • jako doskonałe narzędzie promocji, pomaga w rozwoju firmy oraz sprzyja wzrostowi konkurencyjności

Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości. Przyznawany Znak Jakości KidZone jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, które poprzez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Certyfikat Znak Jakości KidZone to synonim najwyższej jakości i wskazówka dla wszystkich rodziców!

Organizator: KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.