Idealny samochód dla rodziców z małym dzieckiem

Volvo przedstawia XC90 SUV propozycję roku 2016, a rodzicom świecą się oczy. W miejscu fotela pasażera firma zaplanowała specjalną podwyższoną platformę obrotową stworzoną z myślą o podróżującym dziecku. Jest ona tak pomyślana, że zapewnia bezpieczeństwo, a jednocześnie niewyobrażalny komfort podróży już z najmłodszymi maluszkami.
volvo

Rodzice mogą ustawić fotelik obrócony na lewo, aby umieścić swoje dziecko w foteliku, a następnie zablokować go w pozycji tyłem do kierunku jazdy – która uważana jest obecnie za najbezpieczniejsza. Koncepcja pozwala dzieciom nawiązać kontakt wzrokowy z pasażerów na tylnym siedzeniu samochodu, jak i kierowcą. Są też ważne akcesoria dla dzieci (w tym miejsce do podgrzewania butelek) i idealnie zagospodarowana przestrzeń. Zobaczcie.

Na razie przedstawiono tylko koncepcję. Trzymamy kciuki, by producent wprowadził ją w życie…i udostępnił przedstawione rozwiązania w dobrej cenie, bo to również bardzo istotne.

 

 

 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Maxi Maxi

  To auto jest idealne super

 2. KK KK

  No w takim wozie to mogłabym jeździć, żyć nie umierać :D

 3. FK FK

  Fajne rozwiązanie, gdy dziecko jest małe. Ale dziecko urośnie i co wtedy?

 4. FK FK

  Fajne rozwiązanie, gdy dziecko jest małe. Ale dziecko urośnie i co wtedy?

 5. Dawidowa Dawidowa

  Dla mnie rewelacja :) A volvo XC90 super auto jeszcze z taką opcją to wogóle wymiata

 6. Izabela Izabela

  Powinni dorzucac do becikowego

 7. Paulina Paulina

  A mały i tak w ryk i tak… U nas nic by nie pomogło

 8. Katarzyna Katarzyna

  Ale po co takie coś?

 9. Agnieszka Agnieszka

  Tak, a pozniej co? Dziecko urośnie i za 9 miesiecy zmiana samochodu tak? Beznadziejne :) musiałabym srac pieniędzmi, by sobie na takie rzeczy pozwolić:) my juz wystarczajaco dopasowaliśmy samochod do dzieci i wsio