Huggies stworzył pieluchy dla wcześniaków ważących mniej niż 900 gramów

Znany producent pieluszek dla dzieci zapowiedział stworzenie jednorazowych pieluszek dla wcześniaków ważących mniej niż 900 gramów. Cel jest prosty – umożliwienie najmniejszym noworodkom korzystanie z dobrze dopasowanych pieluszek.

Choć w ten sposób Huggies nie zwiększy zauważalnie sprzedaży i tym samym zysków (tylko około 1% dzieci rodzi się w tej wadze), to na pewno odpowie na potrzeby wielu rodziców wcześniaków. O ile bowiem kupienie pieluszek dla dzieci urodzonych o czasie nie stanowi problemu, to już dla najmniejszych wcześniaków trudno nabyć pieluszkę, która będzie wystarczająco mała i dostatecznie delikatna, by nie podrażniać delikatnej skóry dziecka.

pieluszki dla wcześniaków

Pieluszka została zaprojektowana w porozumieniu z pielęgniarkami i lekarzami na co dzień opiekującymi się wcześniakami ważącymi poniżej 900 gramów.

I co Wy na to?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Ania Ania

    Super pomysl jestem mama wczesniaka troszke ponad 900g I mialam problem z pieluszkami Te najmniejsze byly I tak za duze taka pieluszka duzo pomoze tym malym bohaterom !!

  2. Mama Mama

    Gdzie mozna kupic tak male pieluszki

  3. Olga Olga

    Super :) nie mieliśmy co prawda wcześniaka, ale idea jest super :)

Polecane tematy