Huggies Pure

Chusteczki Huggies to nasz faworyt. Nie są co prawda idealne, ale wpisują się w nasz styl życia i potrzeby. Przede wszystkim są elastyczne i dość grube, dzięki czemu usuwanie zanieczyszczeń jest przy ich udziale dość proste. Wystarczą 2-3 sztuki na jedno użycie, dlatego uważam je za dość ekonomiczne (na rynku są chusteczki, których w trakcie jednego przewijania trzeba zużyć dużo więcej).   Chusteczki łatwo wyciąga się z opakowania, choć czasami się przy tym drą, to niestety minus.

SONY DSCHuggies Pure sprawdzają się również ze względu na dobry skład (nieperfumowane, bez alkoholu) oraz dobre nawilżenie.  Chusteczki nie wysychają szybko w opakowaniu, są łatwodostępne. Cena jednostkowego opakowania dość wysoka (około 7 złotych), jednak już przy zakupie wielopaków dużo niższa.

W naszym wypadków: plus również za brak podrażnień.

Odejmuję gwiazdkę za cenę oraz rwanie chusteczek.

Mam na imię Kinga. Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.