Hatchimals – urocze pingwinki, uwielbiane przez dzieci

Hatchimals to interaktywne pingwinki, które przed Świętami Bożego Narodzenia 2017 roku były najczęściej zamawianymi zabawkami w Stanach Zjednoczonych, w wielu krajach europejskich, a także w Polsce. Rok wcześniej w nieco innej wersji zostały okrzyknięte numerem 1 na liście prezentów dla dziewczynek. Ze względu na wysoką cenę (około 250 złotych), niestety nie każdy mógł sobie pozwolić na ich zakup. Jednak dzieci pragnące Hatchimals nierzadko nie dawały za wygraną i otrzymywały zwierzątko na inną okazję, na przykład urodziny. Czy rzeczywiście śpiewające pingwinki są warte swojej ceny?

Hatchimals, czyli pingwinek w jajku

Hatchimals to zabawka interaktywna podobna do Furby. Zwierzątko znajduje się w jajku. Zadaniem dziecka jest głaskanie i przytulanie jajka przez około 30 minut, by doprowadzić do jego wyklucia.

Hatchimals

To, jakie kolory ma zabawka znajdująca się w jajku, jest niespodzianką. Może ona wyglądać jak jedna z dwóch prezentowanych na opakowaniu.

Teoretycznie nic prostszego, jak czekać 30 minut na wyklucie pingwinka. Okazuje się jednak, że wielu rodziców narzekało, że proces narodzin nie wyglądał tak, jak prezentował to producent w materiałach promujących. Zza oceanem posypały się pozwy, producent Spin Master został zmuszony do tłumaczenia się, dlaczego ukochany i upragniony Hatchimals w wielu domach nie chciał się wykluć.

Hatchimals wykluwanie

Jeszcze niewykluty Hatchimals uroczo odzywa się do dziecka, wydaje różne dźwięki, świeci na różne kolory, słychać bicie jego serduszka. Rolą dziecka jest odczytanie sygnałów wysyłanych przez zwierzaka. Każdy kolor oznacza inną potrzebę zabawki. Na dołączonej instrukcji można przeczytać, czego chce interaktywny pingwinek i spełnić jego prośbę, tym samym pomagając mu się wykluć.

Hatchimals

Wyklucie Hatchimals następuje przy akompaniamencie „Sto lat”. Gdy Hatchimals jest gotowy do wyklucia, jego oczy migają kolorami tęczy.

Na czym polega zabawa Hatchimals?

Interaktywny Pingwinek potrzebuje pomocy dziecka. Zabawka uczy wrażliwości i pomaga kształtować empatię. Zadaniem dziecka jest nauczenie chodzenia, tańczenia a nawet mówienia Hatchimals. Pingwinek powtarza zasłyszane dźwięki. Zna wiele gier, w które można z nim grać.

Interaktywny Pingwinek przechodzi różne fazy rozwoju, na każdej z nich potrzebuje innej formy opieki – fazę niemowlaka, faza małego dziecka, faza dziecka. W każdym momencie można zresetować ustawienia, by Pingwinek znowu był w fazie niemowlaka.

Zabawka ma mnóstwo funkcji. Jakich? Zobaczcie na poniższym filmie.

Ze względu na mnogość funkcji zabawkę polecamy dzieciom powyżej 6 roku życia.

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.