Hasbro FurReal Friends Kotek Bootsie

Wysoko oceniana zabawka interaktywna dla dziecka? Przedstawiamy Hasbro FurReal Friends Kotek Bootsie, którą przetestowała dla Was czteroletnia dziewczynka. Czy uroczy kotek spodobał się naszej małej testerce? A może zabawka ma słabe strony, które zniechęcają do jej zakupu? Czy warto wydać na Kociaka Bootsie około 150 a nawet 300 złotych (w zależności od sklepu)?

Hasbro FurReal Friends Kotek Bootsie opinia Sosrodzice.pl

„Kilka miesięcy przed 4 urodzinami moja córka zobaczyła Kotka Bootsie w sklepie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Od tej pory każdego dnia o nim wspominała, nie mogła doczekać się swoich urodzin, chciała wchodzić do sklepów z zabawkami, żeby tylko go zobaczyć i pogłaskać. Przezornie nie kupowałam go tak szybko, bo wiem, że w międzyczasie jeszcze kilka razy mogła zmienić zdanie, ale jej determinacja była tak silna, że przez 3 czy 4 miesiące nie zmieniła zdania. Dostała wymarzonego kota. Przez pierwsze tygodnie spała z nim, choć to nie jest typowa przytulanka, ma bardzo przyjemne w dotyku futerko, ale zabawka sama w sobie jest dość twarda, ze względu na mechanizm znajdujący się w środku. Przez cały wrzesień chodziła z nim do przedszkola, wychodziła na plac zabaw, była zachwycona. Kotek mruczy, miauczy, wydaje dźwięki podczas kamienia specjalną rybką dołączoną do zestawu i jest naprawdę słodki. Reaguje na głaskanie, przytulanie, uniesienie łap do góry czy drapnie za uchem, potrafi także się zezłościć. Sprawił córce wiele radości, więc uważam, że to był trafny zakup, pomimo swojej dość wysokiej ceny.” Ania, mama czteroletniej Asi

kotek Bootsie

Zalety:

  • dobre wykonanie,
  • trwałość,
  • zabawka miła w dotyku,
  • możliwość zabawy na wiele sposobów,
  • miauczy i mruczy,
  • zachowuje się jak prawdziwy kot,

Minusy

  • nawet na najniższej głośności jest dosyć głośny,
  • kotek niestety nie chodzi, jedynie rusza głową i oczami,
  • dość wysoka cena,
  • uwaga na opcję demo. W trakcie transportu kotek miauczy, co może zepsuć niespodziankę w przypadku zakupów na prezent dla dziecka.

Zabawkę polecamy dla dzieci trzy-czteroletnich. Dla maluchów powyżej piątego roku życia zabawka może być niewystarczająca, ze względu na stosunkowo mało funkcji. Warto poszukać promocji i nabyć zabawkę w cenie około 100 złotych. Kotek w sprzedaży jest również za 300 złotych, jednak to w naszej opinii zbyt wygórowana cena.

Ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.