Hantle dla dziecka – Baby Buff

Baby Buff to kolejny pomysł producentów zza wielkiej wody, którzy mierzą  dystans klientów do samych siebie oraz poczucie humoru. Tworząc hantle dla dzieci, producent tłumaczy, że w ten sposób odpowiada na potrzebę kształtowania sylwetek „zbyt pulchnych” dzieci, których w Ameryce i w wielu krajach Europy nie brakuje.hantla

Produkt ma być bezpieczny dla dziecka. Pozbawiony ftalanów, BPA, bezpieczny dla każdego malucha. Waga została doskonale dobrana dla małych dzieci powyżej trzech lat.

Sztanga podczas podnoszenia wzbudza ciekawy dźwięk, przypominający grzechotanie klasycznej zabawki. Jest ciekawym gadżetem, który w Stanach bije rekordy popularności.

Hantla kosztuje 8 dolarów. Uważana jest za idealny prezent dla maluchów, których rodzice dbają o sylwetkę, często spędzając czas na siłowni.

A Wy kupilibyście Baby Buff?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. jachu jachu

    A ile waży ten hantelek?

  2. HelowaMama HelowaMama

    Zabawna grzechotka:) Nie mam nic przeciwko. Są grzechotki młotki, torebki itd. hantle też mogą być:)

  3. monika06 monika06

    chyba bym sie nie zdecydowala, uwazam ze jest wiecej atrakcyjniejszych zabaw, ktore ksztaltuja sylwetki naszych pociech a jesli chodzi o nadmiar „tluszczyku” u dzieci to raczej odpowiednia dieta by sie przydala a nie taki gadzet