Granna Lotto Dom – gra dla dwulatka

i-granna-lotto-dom-696Czy dwulatek może grać w gry planszowe? Miałam pewne wątpliwości, ale okazuje się, że niepotrzebnie…Córka w kilka dni po urodzinach z zapałem zabrała się za ten produkt. Okazał się ciekawym wyzwaniem. Początkowo trudnym, jednak w ekspresowym tempie do opanowania. Teraz możemy się nim bawić na wiele sposobów.

Zabawa Dom polega na wyszukiwaniu szczegółów oraz dopasowywaniu elementów do większej całości. Bada znajomość tego, co znajduje się w najbliższym otoczeniu malucha. Składa się z czterech podstawowych plansz: kuchnia, łazienka, salon i pokój dziecięcy oraz kilkunastu mniejszych przedstawiających elementy znajdujące się w każdym z nich.

W grę można grać z jednym dzieckiem oraz w grupie (maksymalnie czterech osób). Można grać na czas: kto pierwszy dopasuje wszystkie elementy, jak również, rozmawiając o tym, co widać na planszach, do czego służą konkretne przedmioty, czy znajdują się one u dziecka w domu, do czego służą. Możliwości jest bardzo wiele. Wiele zależy po prostu od wyobraźni rodziców i samych dzieci.

Od strony formy: gra wykonana jest z grubej tektury. Obrazki są wyraźne i dość duże. Odpowiednie do małych dłoni dwulatka. Ponadto gra jest lekka, zajmuje niewiele miejsca, łatwo ją przenieść i zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcemy.

Plus również za cenę: grę otrzymamy już w cenie 15-20 złotych. Polecam.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. olka K. olka K.

    Ciekawa gra, nawet nie słyszałam o niej