Granna „Kot w worku”

granna-kot-w-worku-gra-edukacyjna-b-iext3744175„Kot w worku” to gra dla całej rodziny, która opiera się na prostej, a jednocześnie znanej zasadzie: elementy z grubej tektury umieszczane są w płóciennym woreczku (dołączony), gracz losuje przedmiot i stara się odgadnąć (bez patrzenia), co przedstawia. Gdy uda mu się zgadnąć, ustawia pionek na wybranym polu.

Producent w dołączonej instrukcji tłumaczy, jak można grać, objaśniając zasady. Przedstawia trzy różne sposoby, dzięki temu planszówka może służyć przez dłuższy czas, bez ryzyka, że się znudzi.

  • Plus za dobre, staranne wykonanie.
  • Elementy wykonane z tektury są bardzo wytrzymałe.
  • Nie ma obawy, że się zniszczą (no chyba, że ktoś będzie chciał je celowo zepsuć).
  • Zróżnicowany stopień trudności. „Kot w worku” to różne przedmioty, z których niektóre można odgadnąć natychmiast, a inne wymagają dużego skupienia.
  • Gra uczy spostrzegawczości i kreatywności.

Przedział wiekowy: 3-4, 5-8lat.

Cena: około 30 złotych.

SONY DSC

Ilość graczy: 1-6 dzieci

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Kola Kola

    Fajna gra, mogłaby być jednak ciut tańsza…ale i tak przy najbliższej okazji się rozejrzę ;)