To-Go, żeby malutkie rączki zawsze miały ciepło

Zbliża się zima.

ToGo_ dyptyk

Już teraz dłonie co wrażliwszych osób (na przykład moje i moich dzieci :)) tuż o poranku, gdy przychodzi czas pójścia do przedszkola, są chłodne. Nic dziwnego, temperatura spada. Dlatego czas pomyśleć o rękawiczkach.

SONY DSC

 

Gdy jednak rozpoczyna się sezon na rękawiczki, wraz z nim zaczyna się czas ich gubienia. Także tych pozostawionych w kurtce na sznurkach, zapominania o konieczności ich zabrania z domu. Dlatego świetnym pomysłem wydaje się ten prosty, a przy tym genialny patent – trzymanie rękawiczek na specjalnych małych szelkach.

SONY DSC

 

To-Go, bo o tym produkcie mowa, ma rozmiary odpowiednie dla przeznaczenia, dlatego nadaje się do użytkowania przez małych i dużych. To bardzo praktyczna zawieszka, która mocno trzyma rękawiczki w odpowiednim miejscu, a przy tym została wykonana z bezpiecznych i trwałych materiałów (przeczytaj więcej). Świetnie zastępuje sznurki, które bywają za długie, łatwo się wyciągają, a nawet rwą, a przy tym nie zawsze można je dobrze przymocować do kurtki, dlatego zdarza się, że się wysuwają. Zawieszka posiadająca dwie przypinki (z obu stron) nie ma takich wad.

Ponadto ToGo może służyć do mocowania kocyka do wózka, zabawek, itd.
Sugerowana cena produktu to 24,90 zł

Producent LullaLove

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ania Ania

  Mi zdecydowanie nie podoba się cena, to posrebrzane, czy jak? ;)

 2. vivi vivi

  Mi się wydaje, że cena do jakości jest w porządku, wzory są piękne. I powinno się zwrócić jeśli policzymy te nie zgubione rzeczy:). Sprawdzimy tą wytrzymałość jeszcze, ale jeśli są wytrzymałe (a myślę, że są, bo mamy trochę wyrobów od lullalove i wytrzymują bardzo ciężkie testy Macieja).

 3. Anka Anka

  A ja kupuje sznurek w pasmanterii za 2 zl, przyszywam do niego rekawiczki, wkladam do rekawow kurtki i po sprawie. Po co komplikowac zycie?

 4. Dorota Dorota

  Cena ceną, ale jak dla mnie to trochę mało wygodne. Gdy rękawiczka jest przypięta i chcemy włożyć ją w rękaw kurtki to już pojawia się problem, gdyż uwiera, przeszkadza. Dla mnie to nie jest rzecz, na którą warto się decydować.