„Geniusz” z serii „Magiczne Drzewo” Andrzej Maleszka

Seria „Magiczne Drzewo” to już 12 niesamowitych książek dla dzieci. Uwielbianych i chętnie czytanych przez uczniów szkół podstawowych (a także przedszkolaków) w całej Polsce oraz coraz częściej również poza granicami kraju. Na rynku właśnie pojawiła się 12. książka z serii pod tytułem „Geniusz”. Idealna na zbliżające się święta. Warto mieć ją w swojej biblioteczce!

Geniusz

Niezawodne jak „Magiczne Drzewo”

W czym tkwi fenomen wielokrotnie nagradzanych książek Andrzeja Maleszki? W niespodziewanej wyobraźni, lekkości prowadzenia akcji, jednocześnie w zwrotach akcji. Czytając kolejną książkę, nie można się nudzić.

Oprócz tekstu znajdziemy w środku mnóstwo zdjęć, w charakterystycznym dla serii stylu. Utrzymano również format, identyczny z tym stosowanym przy poprzednich wydaniach, dzięki temu „Geniusz” może stanąć na półce obok pozostałych książek z serii „Magiczne Drzewo”. Ma tak wiele do zaoferowania, że z doświadczenia wiemy, że dzieci będą do niego wielokrotnie wracać. I jak to jest w przypadku tylko nielicznych książek – czytać kilka razy.

„Geniusz”. Czy polecamy?

Andrzej Maleszka to nazwisko, którego nie trzeba rekomendować. Autor jest po prostu świetny, tworzy naprawdę dobre książki, kolejna również potwierdza tę opinię. Po prostu trzyma wysoki poziom. Kilka słów na jej temat od dziewięcioletniej czytelniczki poniżej. Polecamy!

„Geniusz” to niedawno wydana książka z serii „Magiczne drzewo”. Autorem jest Andrzej Maleszka. W tej opowieści Kuki i Blubek odnajdują w szkole magiczną szafę. Szafa umieszczona zostaje w bibliotece. Przedmiot ten zamienia książki w różne ciastka, torty albo napoje. Chłopcy dopiero później mówią Gabrysi o istniejącym przedmiocie. Pewnego dnia próbują dostać się do szafy. Chytry Nikodem zwany trupkiem idzie za nimi i podsłuchuje ich…. bierze eliksiry i popija…

Chcecie wiedzieć, co wydarzyło się dalej? Koniecznie przeczytajcie. Polecam”.

Paulina

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.