Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Gdzie kupimy najtaniej pieluchy?

Jak kupować świadomie? Na pewno nie ma co decydować się na rzekome promocje, które w praktyce okazują się mało atrakcyjne. Przecenione produkty dla dzieci mogą różnić się ceną nawet o kilka złotych. W ten sposób na jednych zakupach, wybierając dobre sklepy, można zaoszczędzić nawet 50 złotych.

Produkty spożywcze

  • sok, nektar, napój dla dzieci Gerber 300 ml w Kauflandzie w cenie 2,85 złotych zamiast 3,78 złotych
  • mleko Bebilon 1200 g w Tesco w cenie 56,99 złotych. Natomiast to samo mleko w opakowaniu 800 g otrzymamy w cenie 42,99 złotych w Super-Pharm.
  • mleko dla dzieci Bebiko w Carrefour w cenie 11,95 złotych.
  • 4 opakowania Gerber deserki w Tesco w cenie 8,37 złotych.
  • deserek dla dzieci Bobovita (190g) 4 w cenie 3 w Carrefour – 1 sztuka 3,22 złotych przy zakupie czterech słoiczków. Natomiast 125 g przy zakupie 4 opakowań jeden słoik w cenie 2,24 złotych.
  • deserki dla dzieci Hipp 125 g 1+1 za pół ceny w Super-Pharm: zestaw 5,49 złotych
  • dania i zupki Gerber w Super-Pharm 190 g w cenie 5,49 złotych.
  • dania dla dzieci Bobovita pierwszy słoik 5,99 złotych a drugi 3 złote w Carrefour.
  • dania dla dzieci Hipp 200 gramów w Realu w cenie 4,99 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa BoboVita w Realu w cenie 6,99 złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluszki Pampers Active Baby (rozmiar 2,3,4, 5)  w cenie 34,99 złotych w Kauflandzie (cena przed promocją 49,99 złotych). W Realu te same pieluchy otrzymamy w cenie 38,95 złotych.
  • pieluszki pampers Economy Box (rozmiar 4 – 99 pieluch) w Super-Pharm w cenie 68,99 złotych zamiast 77,99 złotych.
  • pieluchy dla dzieci Happy Big Pack w Carrefourze w cenie 48,69 złotych.
  • pieluszki Huggies Little Swimmer w Super-Pharm wszystkie rodzaje w cenie 18,99 złotych.
  • chusteczki nawilżane Pampers 6 opakowań w Realu w cenie 25,99 złotych. Czteropak w Carrefour w cenie 18,99 złotych. Natomiast dwupak w Super-Pharm otrzymamy w cenie 11,99 złotych zamiast 14,99 złotych.
  • proszek do prania Lovela 3,8 kg w Realu w cenie 34,99 złotych.
  • płatki mydlane Bebi w Realu w cenie 3,49 złotych.
  • cała seria kosmetyków Perfecta w Super-Pharm 20% taniej.
  • wybrane produkty z serii Bambino do pielęgnacji ciała w Super-Pharm -20%.
  • Johnson’s Baby płyn do kąpieli w Super-Pharm w cenie 17,99 złotych i za 1 grosz szampon dla dzieci 200 ml
  • Nuk płyn do czyszczenia butelek w cenie 14,99 złotych w Super-Pharm i gratis pojemnik na mleko matki.
  • pasta do zębów Aquafresh, plus szczoteczka plus kubek w Super-Pharm w cenie 12,99 złotych zamiast 16,99 złotych.,

Zabawki i akcesoria

  • dmuchany skuter  (maksymalne obciążenie 37 kg) w Kauflandzie w cenie 12,99 złotych
  • nadmuchiwana gra do wrzucania do kosza do wody w cenie 26,99 złotych w Kauflandzie.
  • nakładka na sedes Hippo w Kauflandzie w cenie 14,99 złotych.

Czas promocji
Kaufland 6.06-12.06.2013
Tesco 6.06-12.06.2013
Real 6-12.06.2013
Carrefour 05-10.06
Netto 3-9.06.2013
Polo Market 05.06-11.06.2013
Super-Pharm 31.05-12.06.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.