Gdzie kupić buty dla dzieci? Ranking Czytelników

Zapytaliśmy czytelników Sosrodzice.pl, gdzie kupują buty dla dzieci.  Odpowiedzi nieco nas zasmuciły, bo potwierdziły nasze spostrzeżenia. Na rynku istnieje co prawda sporo firm, jednak z powodu dostępności  sklepów i ceny produktów, liczy się tak naprawdę kilku producentów. Oto miejsca, na które wskazywaliście najczęściej.

Gdzie kupić buty dla dzieci? CCC

Obuwie CCC dla dzieci jest bardzo popularne. Sklep oferuje klientom różne promocje, które pozwalają nabyć buty naprawdę tanio. Jest to najpopularniejsze miejsce zakupów wskazane przez Was w komentarzach. Niestety niska cena produktów i dostępność sklepów to nie wszystko. Są także wady….

W przypadku CCC wiele osób narzeka na jakość obuwia. Tak skomentowała popularność CCC Magdalena: „Każde dziecięce buty kupione w CCC lądowały w reklamacji albo w śmietniku po 2-3 miesiącach użytkowania. Dlatego zachodzę w głowę skąd taka popularność i polecenie tego sklepu ;-)” Kilka osób potwierdziło, że u nich sytuacja wygląda podobnie. Były też odmienne zdania, na przykład innej Magdaleny: „Ja nigdy nie reklamowałam dziecięcych z CCC, może dlatego że kupuję tylko Lasocki Kids.”

buty dla dzieci

Deichmann

Deichmann to druga najpopularniejsza sieć sklepów obuwniczych. Chyba nieco ustępująca CCC, jednak oferująca obuwie o podobnej jakości.

Niektórzy wolą zakupy w Deichmann, inni wybierają CCC. Są też tacy, którzy zawsze chodzą do obu sklepów i przymierzają obuwie w obu miejscach.

Bartek

Bartek to znany producent obuwia dziecięcego. Poświęciliśmy mu osobny wpis tutaj. Dla wielu czasy świetności ma już za sobą.

Jakie opinie mają buty Bartek? Poczytajcie zalinkowany artykuł. Warto spojrzeć też na komentarze pod nim.

Buty dla dzieci w Lidlu

„Cena w porządku i mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.” Pati

W marketach Lidl kupimy nie tylko pieczywo, warzywa, czy inne artykuły spożywcze. Dostępna jest też odzież i obuwie.

Największe zalety butów dziecięcych w Lidlu to – bardzo dobra dostępność, niskie ceny, zazwyczaj zadowalająca jakość i możliwość zwrotu obuwia po przymierzeniu w domu. Minusem jest brak wygodnej opcji mierzenia w sklepie, jak również szybko znikające rozmiary, a także mocno ograniczony wybór wzorów.

Buty dla dzieci Martes Sport

Kolejne miejsce, w którym chętnie kupujemy buty dla dzieci? To Martes Sport. Plusem jest szeroki wybór obuwia sportowego oraz dobre ceny, a także liczne promocje.

Decathlon

Decathon to kolejny sklep, w którym znajdziemy sportowe buty dziecięce. Nie kupimy tu wyjściowych trzewików czy balerinek. Jest jednak spory wybór butów na każdą pogodę, także nieprzemakalnych.

Tk Maxx

Dużym zainteresowaniem cieszy się także Tk Maxx, w którym można kupić, między innymi obuwie dla dzieci. Osoby lubiące poszukiwanie perełek, niepowtarzalnych wzorów, mogą znaleźć się tu w swoim żywiole.

Kornecki

Wygodne obuwie dziecięce? Dla wielu najlepszy jest Kornecki. Polski producent obuwia z Gniezna oferuje ciekawy wybór butów, niektóre z nich posiadają certyfikat „zdrowa stopa”. Działa na rynku już od 1981 roku.

Mrugała

Buty, dla których warto nauczyć się chodzić? To Mrugała. Takim zgrabnym hasłem reklamuje się polska marka. Oprócz obuwia na każdą porę roku, udostępnia także bogaty wybór obuwia profilaktycznego.

A Wy, gdzie najchętniej kupujecie buty dla dzieci?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.