Gdzie jest dziecko – aplikacja do lokalizowania telefonu nie tylko dla rodziców

Artykuł sponsorowany komentarzy: 0

Chcesz w prosty sposób zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich? Skorzystaj z opcji lokalizowania telefonu z aplikacją Gdzie jest dziecko . Pamiętaj: namierzanie telefonu jest szczególnie przydatne w przypadku dzieci i seniorów.

Lokalizowanie telefonu – zalety

Lokalizowanie telefonu to funkcjonalność, która bardzo się przydaje, jeśli chcesz mieć pewność, że bliskie Ci osoby bezpiecznie dotarły do celu, np. szkoły (dzieci), na wizytę u lekarza (seniorzy) czy na spotkanie w delegacji (partner). Dzięki temu wiesz, gdzie znajdują się członkowie Twojej rodziny. Zalet tego rozwiązania jest więcej.

 • Możesz reagować w razie zagrożenia. Użytkownicy aplikacji z lokalizowaniem telefonu mogą wysłać SOS z wezwaniem pomocy wraz ze wskazaniem lokalizacji. Dzięki temu Ty i pozostali członkowie rodziny korzystający z aplikacji możecie szybko reagować.
 • Chroń swój smartfon. Jeśli dodasz swoje urządzenie do aplikacji z lokalizatorem telefonu, w przypadku zgubienia, łatwo go znajdziesz.

Namierzanie telefonu – aplikacja Gdzie jest dziecko od Orange

Orange oferuje aplikację Gdzie jest dziecko, która pozwala na lokalizowanie telefonu najbliższych na
podstawie karty SIM. Jakie są zalety tego rozwiązania? Poznaj możliwości aplikacji na stronie
https://www.gdziejestdziecko.pl/lp/orange/.

 • Bezproblemowa i szybka konfiguracja
  Bliski wyraża zgodę na lokalizowanie telefonu za pomocą jednego SMS-a. Nie otrzymuje żadnych dodatkowych powiadomień czy wiadomości o namierzaniu telefonu.
 • Nie potrzebujesz dodatkowych urządzeń i oprogramowania
  Nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania na telefonie lokalizowanej osoby. Aplikacja Gdzie jest dziecko działa na podstawie karty SIM, dzięki czemu bateria w lokalizowanym telefonie się nie zużywa.
 • Dostajesz powiadomienia o lokalizacji bliskich
  W aplikacji Gdzie jest dziecko możesz zdefiniować strefy, w których przebywają Twoi bliscy, takie jak szkoła, dom, praca itd. Otrzymasz powiadomienie o opuszczeniu strefy przez daną osobę.
 • Przez aplikację, stronę internetową lub SMS-em
  Z Gdzie jest dziecko możesz korzystać, jak Ci wygodnie – weryfikując lokalizację w aplikacji na telefonie, poprzez stronę internetową lub sprawdzając powiadomienia SMS. Na telefonie, komputerze lub tablecie – korzystaj, jak wolisz.

Jeśli chcesz przetestować aplikację Gdzie jest dziecko, możesz to zrobić przez miesiąc za 0 zł

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.