Gdyby nie ograniczały Cię czas i finanse….Wyniki konkursu z MiniTraper.pl

Kochani,

było nam bardzo miło, bo przez prawie dwa miesiące mogliście na naszej witrynie wygrywać świetne nagrody ufundowane przez MiniTraper.pl – zaprzyjaźniony z sosrodzice.pl sklep dla dużych i małych podróżników. W tym czasie zorganizowaliśmy dla Was trzy konkursy, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Otrzymaliśmy od Was setki zgłoszeń.

W trzeciej edycji, w której pytaliśmy Was o plany podróżnicze, wszak wakacje już blisko, marzyliście o bliższych i dalszych wyprawach wraz z dzieckiem. Wielu z Was wysyłało sentymentalne odpowiedzi, dzieliło się historią własnej rodziny, planami dotarcia do najdalszych zakątków świata, pragnieniami zobaczenia polskiego morza i egzotycznych zakątków, w których nie trzeba robić nic – tylko odpoczywać. Wysłaliście również mnóstwo odpowiedzi, w których dzieliliście się szczegółami dotyczącymi przygotowań do wyprawy, zdjęciami, wspomnieniami…Nawiązywaliście do tego, jak było kiedyś, jak jest dzisiaj i co tak naprawdę warto dziecku pokazać, czego za pośrednictwem wypraw nauczyć.

Regulamin konkursu jest jednak nieubłagany. Możemy nagrodzić jedynie Autorów dwóch odpowiedzi, co robimy poniżej. Wszystkim, którzy poświęcili swój czas, by wysłać odpowiedź konkursową, dziękujemy. Zapraszamy na kolejne konkursy!

Fotelik samochodowy gr. Safety 1st Travel Safe, kolor red mania 2/3

fotelik„Gdyby mama miała czas i pieniędzy dużo miała,
Córcię swoją na wyprawę by na księżyc wnet zabrała,
A powody tej wycieczki, mama zaraz tu wymieni,
Bo po pierwsze to daleko, i wycieczka nie dla leni,
A po drugie, że na księżyc można wybrać się rakietą,
A rakietą jeszcze można w locie minąć się z kometą,
A po trzecie na księżycu grawitacja jest niewielka,
A to znaczy, można biegać, skakać w kicanego berka,
A po czwarte, że z księżyca nasza Ziemia taka mała,
A takiego widoku córcia jeszcze nie widziała,
Tych powodów bardzo wiele, ale są nadziei cienie,
Że gdzieś kiedyś za lat wiele, spełnić uda się marzenie.”
Joanna Mikołajczak

Organizer do samochodu Tuloko kolor szaro-fioletowy:

Gdyby nie ograniczał mnie czas i finanse.. zabrałabym moje dziecko do krainy Nibyladnii… Do krainy gdzie rzeki płyną miodem, a drzewa kwitną słodyczami (i można je jeść bez konsekwencji!). Gdzie ludzie są dobrzy i życzliwi. Gdzie nie ma chorób i żadnych trosk. Życie mija na zabawie, a każdy może poczuć się jak dziecko. A gdzie nauka? Tutaj każdy rodzi się tak samo mądry!

Problem  w tym, że taka kraina nie istnieje, ależ czy nasza wyobraźnia nie sięga aż tak daleko? Może zorganizuję z mężem wyprawę na łąkę pod lasem, gdzie sami urządzimy dziecku taką krainę? Pozawieszamy słodycze (no! w odpowiedniej ilości, w ramach rozsądku), będziemy dobrzy (tak jak zawsze:)), zapomnimy o wszystkich smutkach i będziemy się dobrze bawić:) Anna Krafczyk

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. julciap26 julciap26

    Nagroda dotarła, dziękuję bardzo:)

  2. Nowak Marta Nowak Marta

    w nie zapomniane zabrałabym swoje dzieci 6 letnią córkę oraz 2 letniego synka jak bym taki piekny fotelik samochodowy dla niego wygrała tam gdzie teńcza sie zaczyna lub kończy moze udało by nam znalez sie gar złota i zielonego skrzata któty spełnia zyczenia :) pomazyć mozna :)