Fisher Price klocki

Co zwraca uwagę na pierwszy rzut oka? Mianowicie to, że łatwo się nabrać, że w opakowaniu są cztery klocki…Tymczasem jest tylko trzy. W prawym dolnym rogu jest pustka. Klocki tym samym niejako przeczą zasadom fizyki…przynajmniej tak można wyedukować, jednak nic bardziej mylnego. Pod żółtym elementem znajduje się plastikowa część, która wypełnia pustkę.

SONY DSCKlocki przeznaczone są dla dzieci od szóstego do trzydziestego szóstego miesiąca. Są dość ciekawe, bo posiadają elementy do przesuwania, do „hałasowania”, wydają dźwięki, a naciśnięcie okrągłego elementu na górze sprawia, że poruszają się kuleczki, czy zapadki, które przykuwają spojrzenie maluszka. Każdy klocek jest różny.

Generalnie klocki są ciekawe, zachęcają do zabawy, ale ich minusem jest wysoka waga, jak również to, że decydując się na ich zakup, można dać się nabrać na specyficzne ułożenie zabawek w kartonie…Poza tym cena mogłaby być niższa. Klocki kosztują około 42 złote.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.