Farbki do malowania palcami i pieczątki

farbki do malowania paluszkamiProducent Colorino Kids udostępnia dziesięć farbek różnych kolorów w jednym opakowaniu. Każda farbka to mała tubka z zakrętką i niewielką pianką, za pomocą której można odbijać pieczątki na kartce. Poszczególne opakowania z konkretnym kolorem farbek można połączyć ze sobą, dzięki wsuwaniu ich w przygotowane do tego celu wyżłobienia, co zwiększa wygodę przechowywania.

Jak sprawdzają się farbki w praktyce? Plus za dobry dobór kolorów, żywe barwy oraz łatwość namaczania paluszków i rysowania nimi. Farbki szybko zasychają na kartce, dzięki temu tworzenie nimi jest bardzo przyjemne. Minus za koncepcję i wykonanie pieczątek, które są mało wygodne w obsłudze. Żeby pieczątki w minimalnym stopniu przypominały postaci i kształty umieszczane na zakrętce, trzeba wykonać serię precyzyjnych ruchów, a i tak efekt jest średni.

Minus również za cenę: za farbki trzeba zapłacić około 20 złotych.

Ogólna ocena

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.