Expres menu – gotowe obiady idealne na podróż

Czy da się zjeść zdrowy, pożywny, pozbawiony tak zwanej chemii obiad z paczki? Tak! Zaskoczeni? To dość rewolucyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większe grono zwolenników.

Produkcja czeska. Trwałość 3 lata. Wymóg – przechowywanie w temperaturze poniżej 30 stopni. Możliwość podgrzania chociażby w czajniku elektrycznym – wystarczy zanurzyć srebrną torebkę na 10 minut w czajniki z gotującą się wodą i gotowe. Specjalna opatentowa żywność sterylizowana – duże porcje mięsa, świetnie doprawione sosy oraz smaczne zupy. Jedna porcja dedykowana jest dwóm osobom, ale nada się na jedno danie dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci.

ekspres menu

Zupy są samowystarczalne – znajdziemy w nich mięso, warzywa pokrojone w kostkę – wystarczy przelać do talerza. Jeśli chodzi o drugie danie, warto dogotować do nich makaron, ryż lub ziemniaki. Smakuje świetnie – jak smaczne domowe danie, a jak pachnie…Trudno to opisać, ale naprawdę zapach unosi się po całej kuchni. My z dań korzystaliśmy podczas wypadu w góry, gdzie miły dla nosów zapach unosił się po całym kilkupiętrowym domu. Nie przesadzam! Naprawdę intensywnością zapachu jestem pozytywnie zaskoczona.

Oferta Expres Menu obejmuje 80 gotowych, sterylizowanych produktów – wszystkie są bezglutenowe i gotowe do spożycia w kilka minut. W ofercie znajdziemy zarówno śniadania, pierwsze dania, jak i drugie dania.

Producent ma wszystkie unijne certyfikaty, działa w prężny i unikalny jak na skalę europejską sposób. Obiady są przygotowywane przez kucharzy, nie przez maszyny, z naturalnych, świeżych wysokiej jakości składników.

Plusem są również atrakcyjne ceny – koszt zupy to około 10 złotych, a drugiego dania 20 złotych. Jedno opakowanie spokojnie starczy dla dwóch osób.

Strona producenta, tu w polskiej wersji języcznej.

Nasza ocena

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.