„Elmer i hipopotamy”

Elmer to niezwykły słoń w kratę, ulubieniec dzieci na całym świecie. Jego przygody dedykowane są przedszkolakom, którym oryginalny słoń ma pomóc odnajdywać własne talenty, kształtować poczucie własnej wartości, otwartość i tolerancję.

elmerW prostej przygodzie, w której hipopotamy proszą o pomoc, bo w ich rzece zabrakło wody, Autor pokazuje, w jaki sposób bezpiecznie poznawać świat, współpracować z innymi dla osiągnięcia celu, znajdować cechy wspólne i podobne potrzeby tam, gdzie pozornie ich nie ma.

Elmer to doskonały negocjator, który godzi zwaśnione strony, pozwala spojrzeć na rzeczywistość w podobny sposób, znajdując miejsca wspólne.

Książka prosta w swoim przesłaniu, ciekawa, jeśli chodzi o formę i treść. Kolorowa i oryginalnie ilustrowana, w twardej oprawie i w większym formacie, a przy tym w dobrej cenie: 17 złotych.

 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.