Ekologiczne soki Ekowital

Soki Ekowital można bez obaw podać już najmłodszemu dziecku. Nie zawierają zbędnych dodatków – cukru, syropu glukozowo-fruktozowego – powstają z ekologicznych owoców, mają naturalny smak i świetnie gaszą pragnienie. Mogą z powodzeniem zastępować jedną porcję warzyw lub owoców w ciągu dnia.

soki Ekowital

soki Ekowital

Nasze córki zasmakowały zwłaszcza w soku 100% jabłkowym i 100% jabłkowo-marchwiowym, starszej trochę mniej przypadł do gustu sok jabłkowo-buraczkowy, jednak młodsza zaakceptowała go w pełni.

Doskonały skład - soki Ekowital

Doskonały skład – soki Ekowital

Soki zamknięte są w szklanych butelkach. Otrzymamy je w dobrych sklepach (np. Piotrze i Pawle).

 

Polecam!

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Jolka Jolka

  Znam te soczki i są mega słodkie a najważniejsze, że bają doskonały skład :)

 2. Anika Anika

  U mnie ich nigdzie nie ma
  Przynajmniej się nie spotkałam :(

 3. Dajana Dajana

  Muszę przyznać, że soków smak jest wyraźny, jednak buraczkowo-jabłkowy nie przypadł mi do gustu. Bardziej smakuje burakami niż mieszanką wyżej opisaną :)

 4. Nati Nati

  Mniami :)

 5. Magdalena Magdalena

  Buraczkowego też bym nie kupiła ale innych jestem ciekawa

 6. Anna Anna

  U mnie chyba ich nie ma :(