Ekologiczne klocki BioBlo – świetne kolorowe klocki plastry miodu

Klocków nigdy za wiele, prawda? To jedna z tych zabawek, która nigdy się nie nudzi. Można się nią bawić na wiele sposobów i przez wiele lat. Pozwala na świetne, kreatywne spędzanie wolnego czasu, za każdym razem w inny sposób. Klocki dają nieograniczone możliwości, a ekologiczne klocki BioBlo, przypominające plastry miodu, zapewniają jeszcze więcej atrakcji!

BioBlo – kolorowe klocki o unikalnej strukturze plastra miodu

Klocki BioBlo to drewniane klocki o ciekawej strukturze. Można z nich budować wiele przestrzennych form. Jednak nie tylko. Dystrybutor w Polsce zapewnia, że świetnie nadają się do puszczania baniek mydlanych (jeszcze nie próbowaliśmy), układania naokoło lampy, by uzyskać kolorowe efekty świetlne.

Przede wszystkim klocki Bioblo to świetna zabawka, idealna dla całej rodziny. I to sprawdziliśmy. Klocki zajmują na wiele chwil zarówno dorosłych, jak i dzieci.  A przy tym są tak różne od wszystkich znanych nam klocków, że szybko wzbudzają zainteresowanie.

źródło: http://www.piatnik.pl/gry/bioblo.html

 

Co zbudowaliśmy z naszych klocków?

W naszym domu klocki posłużyły do stworzenia wielu konstrukcji, nie tylko przestrzennych, ale również płaskich. Dzieci tworzyły przy ich udziale rysunki na podłodze, grupowały je kolorystycznie, tworzyły wymyślone przez siebie budowle, a na koniec wykorzystały klocki do tworzenia kanapek i zabawę „w kuchnię”…

Bardziej skomplikowane wzory powstały przy pomocy mamy i taty.

klocki Bioblio

klocki BioBlo

Klocki Bioblo – ekologiczna zabawa dla całej rodziny

Klocki BioBlo to wyrób ekologiczny, 50% zawartości drewna, w 100% wolne od plastyfikatorów, PCV i BPA.

Dla dużych i małych

BioBlo umożliwia prostą i bardziej złożoną zabawę. Dzięki załączonej książeczce można stworzyć mnóstwo ciekawych przestrzennych form. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć również własne wzory.

Klocków jest sporo (w naszym kartonie 340, w sprzedaży dostępne są mniejsze opakowania – z 102 klockami lub 204 klockami), nie ma problemu, by jednocześnie bawiło się kilka osób.

Są łatwe w utrzymaniu w czystości. Klocki można myć przy użyciu wody i mydła.

Klocki Bioblo

 

Bardzo polecamy. Szczególnie dla starszych przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

Zasłużony Rodzicielski HIT!

Cena od około 170 złotych.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie.W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.