Ile Twoje dziecko wie o Świętym Mikołaju? Wyniki konkursu

komentarzy: 4 04.12.2016, aktualizacja: 18.12.2016 21:57:06

Święty Mikołaj to przyjaciel wszystkich dzieci. Jest najbardziej oczekiwaną osobą w Święta Bożego Narodzenia. Tradycyjnie obchodzimy również jego imieniny, które wypadają 6 grudnia. Również wtedy istnieje zwyczaj wręczania upominków.

0092420

Trudno znaleźć dziecko, które nie wie, jak wygląda Święty Mikołaj. Dziecięca fantazja sprawia, że maluchy wyobrażają sobie, gdzie Mikołaj mieszka, jak funkcjonuje fabryka zabawek, jak wyglądają elfy, renifery. Nic dziwnego, że zadają również pytania – jak Mikołaj wchodzi do domu, w którym nie ma komina, jak udaje mu się dotrzeć do wszystkich dzieci, kiedy Mikołaj śpi, co je, itd. Znacie to?

img_4200
W takim razie zapraszamy na konkurs, w którym nagrodami są spersonalizowane 5 video od Świętego Mikołaja. Takie jak to poniżej, dostępne na stronie listymikołaja.pl.

 

Zadanie konkursowe

Ile Twoje dziecko wie o Świętym Mikołaju?

Jakie pytanie na temat Świętego Cię najbardziej zaskoczyło czy rozśmieszyło?

Odpowiedz i wygraj oryginalną wiadomość od Mikołaja stworzoną specjalnie dla Twojego dziecka!

Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@sosrodzice.pl w tytule „Elfi”. Nie zapomnij podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Uwaga, dla wszystkich Czytelników sosrodzice.pl specjalna zniżka -10% na LIST od Świętego Mikołaja. Wystarczy podczas zamówienia w okienku rabatowym wpisać: „SOSRODZICE10”. Kod obowiązuje do 15.12.2016 r. Kliknij tutaj.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 4 do 10 grudnia.

Rozstrzygnięcie konkursu do 12 grudnia.

Nagrody

5 spersonalizowanych nagród dla 5 osób w formie kodu uprawniającego do odebrania video od Świętego Mikołaja (kod może być wykorzystany do odebrania video dedykowanego jednemu dziecku lub rodzeństwu) ze strony listymikołaja.pl

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

 Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wyniki konkursu (edycja wpisu 12.12.2016):

Dziękujemy za udział w zabawie. Jest nam niezmiernie miło przedstawić listę Laureatów! Życzymy mnóstwa radości przy odtwarzaniu wiadomości od Świętego Mikołaja!

Nagrody wygrywają:

Kamila Łabudka,

Monika Skowronek,

Piotr Wołek,

Anna Kowal-Gąska,

Stefan Sopyło.

 

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Jan Jan

  Piszecie: „Święty Mikołaj to przyjaciel wszystkich dzieci. Jest najbardziej oczekiwaną osobą w Święta Bożego Narodzenia. Tradycyjnie obchodzimy również jego imieniny, które wypadają 6 grudnia. ”
  Kochana redakcjo, czy Wam się coś nie pomyliło?
  Co roku 6 grudnia obchodzimy pamiątkę śmierci biskupa z Miry, a nie jego imieniny. Św. Mikołaj jest patronem wszystkich Mikołajów, którzy obchodzą wówczas ich własne imieniny, oczywiście dopóki żyją na tym świecie. Nie widać różnicy, czy wszystko jedno, co piszecie?

  • Jan Jan

   Nie ośmieliłbym się powiedzieć, że w Święta Bożego Narodzenia najbardziej oczekiwaną osobą…..jest akurat biskup z Miry, a nie Dzieciątko Jezus.
   Któż tak myśli formułuje na piśmie. Przecież w niektórych regionach Polski prezenty przynosi Gwiazdor, Anioł, czy wreszcie Dzieciątko Jezus. Nic Redakcja o tych różnicach regionalnych nie słyszała?
   Dziadek Mróz się nie przyjął, a próbował też roznosić cukierki i upomninki dla dzieci od Stalina w Nowy Rok.

 2. Ola Ola

  superkonkurs, zgłoszenie wysłane

 3. mikolaja swiety mikolaja swiety

  ŻOŁĘDZIE KASZTANY kasple