Dziecko-pająk

komentarzy: 3

Maluch wejdzie wszędzie…Trzeba mu tylko na to pozwolić.

Abstrahując od zasad bezpieczeństwa (oj my chyba dostalibyśmy zawału), ta sprawność i spryt robią wrażenie, prawda?

Post użytkownika Ferhat özdemir.

Znalazłaś/znalazłeś ciekawy film w internecie?

Przyślij nam link!

Jeśli opublikujemy film na naszej stronie, otrzymasz od nas niespodziankę.
Koszulkę, torbę lub magnesy na lodówkę z logo strony.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*

  1. Marzena

    To chyba jakieś ruskie, że tak dziecko samopas puszczają?:)

  2. xxx

    wow :)

  3. Iga

    smieszne, ale i straszne ;)