Dumel Discovery miotełka

Przychodzi taki moment w rozwoju dziecka, kiedy maluch z wielkim oddaniem naśladuje rodzica. Staje się niczym cień, co widać zwłaszcza w zabawie. Dlatego od około 2 roku życia bardzo ważne stają się zabawki pomagające w odgrywaniu ról, na przykład takie jak Dumel Discovery miotełka, która śpiewa i wydaje radosne dźwięki. Jest to produkt świetny zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Miotełka jest starannie wykonana, to jedna z tych zabawek, które można by zaliczyć do niezniszczalnych. Można uderzać, rzucać i nic się nie dzieje.

Na czym polega zabawa wesołą miotełką? Wystarczy wykonać ruch, a zabawka będzie wydawać zabawne komunikaty, będzie śpiewać, czy emitować dźwięki. Ten sam efekt można uzyskać, gdy naciśnie się na czerwony przycisk.

Dumel Discovery miotełka

Miotełka zachęca do zabawy i wyrabia dobre nawyki, na przykład mówiąc: „Zamiatamy, zamiatamy”, „sprzątanie jest super”. Zabawka polecana jest dla dzieci do trzech do sześciu lat.

To uniwersalna i ciekawa propozycja dla każdego przedszkolaka.

Koszt około 90 złotych.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie.W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Gosia Gosia

    manty i jest swietna

  2. Kasia Kasia

    nasza trzylatka bardzo lubi się nią bawić

  3. Agu Agu

    Lubimy ją bardzo, jest niezniszczalna :)