Dukting Zestaw śniadaniowy

Prosta, a jednocześnie pobudzająca kreatywność zabawka, z której pomocą można odgrywać wiele scen. Spodoba się już dziecku w drugim roku życia, choć producent zaznacza, że zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły trzy lata.

Zestaw powstał do przygotowywania kanapek, odgrywania scenek, karmienia wszystkich w najbliższym otoczeniu, nie wyłączając lal oraz misiów. Pozwala na wiele sposobów komponowania kanapek oraz podawania ich w różnej formie. W zestawie nie ma kremu czekoladowego ani pasztetu, za co spory plus. Jest sałata, ser, wędlina, papryka, jajko i kiełbaski, białe i czarne pieczywo.

Wszystkie elementy mogą być prane w pralce w temperaturze 40 stopni (program dla rzeczy delikatnych). Jednak bez prasowania oraz wybielania. Dzięki temu zestaw można bez trudu utrzymać w czystości.

Cena: 19,99 złotych. Do nabycia w sklepach Ikea.

 

Jak wypadł test? Zabawką doskonale bawią się już dzieci półtoraroczne i starsze. Wzbudza sporo zainteresowania i nie nudzi się przez wiele tygodni. Zwłaszcza wtedy, kiedy rodzice wykazują entuzjazm w konfrontacji z kulinarnymi możliwościami dziecka. Jest trwała, solidnie wykonana i praktyczna.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. angel angel

  Ale świetny zestaw:) Aż sama uśmiechnęłam się na jego widok do monitora. Nie mówiąc już o małych pomocnikach w kuchni:)

 2. Julia Julia

  Widziałam i planuję zakup jak Łucja przestanie wszystko zjadać, w sensie dosłownym :)
  Mogę potwierdzić, że wygląda na bardzo solidny produkt. Tego samego typu są jeszcze koszyki z warzywami i owocami :) Tymi z kolei bawiłam się w zaprzyjaźnionym przedszkolu i sprawdzają się wyśmienicie. Dzieciaki bawią się doskonale. Tak więc widać cała ta linia produktów Firmie Ikea się udała :)

 3. Ewa Ewa

  Rewelacja i jakie to ładne i estetyczne! :) I cena przyjazna Rodzicom :) Szkoda tylko, że Ikea tak daleko :(

  • bela bela

   Ja też strasznie ubolewam, że mam tak daleko do Ikei.. :(

 4. mama Amelki mama Amelki

  a ja mając trochę wolnego czasu, sama uszyłam córeczce taki zestaw + owoce, warzywa, ciastka ;) frajda i dla mnie i dla niej :D