Drewniana kaczka na kółkach

Zabawka w stylu eko. Wykonana z drewna bukowego o kształcie uroczej kaczki do popychania przy pomocy praktycznego kijka zakończonego czerwoną kulką wzbudza zainteresowanie nie tylko chodzącego już maluszka, ale również mijających dziecko osób. Wszystko za sprawą gumowych łapek, które podczas chodzenia śmiesznie człapią. To sprawia, że zabawka jest ciekawą propozycją na spacer.

Bezpieczne wykonanie

Kaczka została wykonana z drewna bukowego przy wykorzystaniu bezpiecznych farb oraz trwałej gumy. Eksploatowana kilkakrotnie na spacerze kaczka wygląda właściwie jak nowa. To zasługa wyboru materiału, który jest najbardziej odporny na uderzenia i działanie czynników zewnętrznych. Zabawka posiada atest, dzięki czemu jest w 100% bezpieczna.

Brak ostrych krawędzi

Kaczka człapka pozbawiona jest ostrych krawędzi. Posiada delikatne opływowe kształty. Dziecko może bez obaw się nią bawić.

Wygoda

Generalnie zabawka jest wygodna, jednak raczej dla dzieci około półtorarocznych niż młodszych. Dla roczniaków może okazać się za ciężka i trudna w prowadzeniu. Ponadto zabawka nadaje się do prowadzenia raczej przy dobrej pogodzie. W deszczu się nie sprawdzi.

Niski koszt

Zabawka dostępna jest w sklepach internetowych w cenie około 25-30 złotych, które nie uszczuplą nazbyt portfela, a przyniosą wiele radości maluszkowi.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. kuana kuana

  Fajna kaczuszka, też chcę taką :) Przyda się dla synka :)))

 2. Malwina Malwina

  Super kaczka. Aż sama buzia się uśmiecha :)

  • Dorota Dorota

   Polecam. Można też kupić w sklepach stacjonarnych…z dobrymi zabawkami dla dzieci.

 3. gosia gosia

  u mnie to kit, synek w ogóle nie jest tym zainteresowany

 4. kiniowata kiniowata

  Mamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. też polecam.

 5. beza beza

  Na zdjęciu kaczka wykonana jest z drewna sosnowego, bukowe są kółka.