Dostawka do wózka Bumprider

Dostawka do wózka Bumprider to ciekawy produkt przeznaczony do montażu do wózka głębokiego lub spacerowego, umożliwiający przewóz dodatkowego dziecka. Dzięki niej można bez trudu i  szybko przetransportować starszaka, bez konieczności zabierania drugiego wózka.Dostawka do wózka przeznaczona jest dla dzieci od drugiego do piątego roku życia.

Jak ułatwiła nam życie? A właściwie dlaczego uratowała nas i pozwoliła zadbać o przyjemność podczas codziennych spacerów? Wyjaśniam poniżej.

Dostawka do wózka dla starszego dziecka

dostawka-do-wozka-bumprider 2Dostawka do wózka składa się z platformy z kółkami do postawienia na niej stóp oraz dwóch ramion teleskopowych (które można rozsuwać na boki) do montażu do ramy wózka. Dodatkowo na stałe do wózka montuje się uchwyty, do których doczepia się podstawkę: dzięki temu producent ułatwia montaż i demontaż. Ponadto nieużywana podstawka może być w całości podczepiana pod wózkiem za pomocą paska z klipsem. W ten sposób można przewozić podstawkę i używać jej, stawiając na podłożu, kiedy tylko jest potrzebna. Do montażu, demontażu i wykładania podstawki nie są potrzebne żadne narzędzia.

Na podstawce można przewozić dziecko o wadze maksymalnie do 20 kilogramów.

Wrażenia

Dostawka do wózka jest bardzo praktyczna. W naszym wypadku sprawdziła się doskonale. Choć nie obyło się bez problemów. Pierwsza dostawka przy pierwszej próbie złożenia jej zablokowała śrubę, co uniemożliwiło jej sprawne złożenie. Na szczęście po wizycie w sklepie nasza dostawka została wymieniona na nową. I druga sprawuje się bez zastrzeżeń.

W użytkowaniu dostawki bardzo ważny jest montaż. Należy zrobić to w prawidłowy sposób. Dzięki temu uzyskamy podstawkę, która nie skręca na zakrętach razem z wózkiem, dzięki temu dziecko „nie wpada na wózek”. Dostawkę łatwo można zamontować, wysunąć spod wózka. Mimo że producent zapewnia, że pasuje do każdego wózka, to nie prawda. Wiele modeli, zwłaszcza wózków głębokich, może nie posiadać miejsc do zaczepu dostawki. Jest też inny problem. W niektórych modelach wózkach zaczepienie dostawki powoduje blokowanie hamulca (wiele zależy od sposobu montażu). Problem może stanowić również podjazd pod krawężniki (trzeba przetestować różne wersje montażu).

dostawka-do-wozka-bumpriderWózek z dostawką dobrze jeździ po różnej nawierzchni. Dziecku jest wygodnie i czuje się bezpiecznie. Niestety dostawka może zmniejszać komfort prowadzenia wózka: przez to, że wystaje niejako do tyłu zajmuje miejsce rodzicowi (można iść nieco z boku wózka, trzymając rączkę po boku)

Te nieznaczne wady są znacznie mniejsze niż zalety. Pomysł, wykonanie i prostota użytkowania decydują o tym, że dostawka to super produkt, który ułatwia życie rodzicom.

Cena produktu około 239 złotych.

W naszym wypadku dostawka sprawdziła się świetnie. Pozwoliła mi zachować niezależność i wybierać się na dalsze spacery po urodzeniu drugiego dziecka. Przy różnicy wieku około dwóch lat dostawka może być najlepszym sposobem na „rodzicielską mobilność”.

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Mam na imię Kinga. Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ewa Ewa

  Posiadam dostawkę z tesco – cena 109zł :) jest rewelacyjna!!!

 2. L L

  Mi ten pomysł się bardzo podoba ale co zrobic jak starsze dziecko się nagle zmęczy?bedzie chciało na rączki?albo siedzieć i jechać jak młodsze? Macie jakies pomysły?

  • Dorota Dorota

   Hmmm
   U nas nie było takiej sytuacji, córce od razu spodobała się jazda na dostawce ;)
   Jeśli chce na rączki jeszcze w grę w chodzi nosidło :)