Dla fana dinozaurów i nie tylko. Zestaw archeologiczny

Jak uczą się dzieci? Oczywiście podczas zabawy i w trakcie eksperymentów. Im więcej zmysłów zaangażujemy w proces nauki, tym uzyskamy lepsze efekty. Dlatego stwarzajmy najmłodszym sprzyjające warunki do edukacji. Gdy mamy w domu fana dinozaura lub chcemy po prostu zaproponować ciekawą, angażującą zabawę, warto sięgnąć po zestaw archeologiczny. Sprawdziliśmy propozycje od Piatnika i polecamy! Dlaczego?

Zestaw archeologiczny – zalety

Testowaliśmy już wiele zestawów archeologicznych, ten od Piatnika wypada na ich tle bardzo dobrze. Powodów jest kilka. Po pierwsze ma spore rozmiary, co zapewnia dłuższą zabawę podczas wykopalisk i pozwala uzyskać łatwiejszy w składaniu model. Producent ukrył w bloku gipsowym nie jedną, dwie, czy trzy części do wykopania, ale znacznie więcej.

zesta archeologiczny

zestaw archeologiczny

Po trzecie oprócz bloku gipsowego mamy młotek, długo i gąbkę oraz informację, jak się nimi posługiwać. Dlatego do wykopalisk możemy podejść jak prawdziwi profesjonaliści. :)

Dodatkowo do zestawu dołączona jest ulotka w języku polskim wraz z instrukcją obsługi, ale również wieloma ciekawymi informacjami na temat dinozaurów. Informacje teoretyczne są wyważone, producent nie zarzuca nimi. Przedstawia w tym zakresie tylko „perełki”, co zachęca do przeczytania załączonych informacji. Tym bardziej, że zabawka polecana jest dla dzieci od 7 roku życia.

Jednak to, co cieszy chyba najbardziej to fakt, że po złożeniu dinozaur jest na tyle duży, by można było go ciekawie wyeksponować w pokoju na półce i na tyle mały, by nie przeszkadzał (nie zajmował zbyt wiele miejsca).

Dodatkowe emocje wzbudza efekt „świetlny”, szkielet jest widoczny w ciemności. I to wszystkie najważniejsze cechy, które decydują o tym, że zestaw archeologiczny Dino (w dwóch wersjach) to świetna zabawka edukacyjna. Polecamy sprawdzić!

dinozaury

 

dinozaury

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.