Disney Baby nakładka na WC OKT

Dobry produkt w dobrej cenie. Podkładka jest stabilna, nie przesuwa się. Ma wysoki przód, który uniemożliwia wydostanie się czegokolwiek na zewnątrz (choć można spotkać się z opinią, że przód w przypadku chłopców jest trochę za niski i powoduje zabrudzenia majtek i spodni).

podkładkaProdukt wykonany jest z porządnego plastiku, odpornego na uszkodzenia i łatwego w czyszczeniu.  Minus dla wzmocnień, które szybciej się kurzą i które wymagają bardziej starannego czyszczenia.

Produkt dostępny jest w szerokim wyborze kolorystycznym z ciekawymi aplikacjami. Cała nakładka jest bardzo trwała i odporna na pękanie.

Plus również za uniwersalność: to, że pasuje do każdej muszli.

Minus za konstrukcję, która nie ułatwia wspinania się na deskę dzieciom. Problemem z samodzielnym skorzystaniem z toalety mogą mieć nawet niespełna trzylatki.  Jednak dużo zależy tu od indywidualnych zdolności dziecka.

Ogólna ocena:

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. HelowaMama HelowaMama

    U mnie świetnie się sprawdza. Mała ma niespełna dwa lata, więc muszę jej pomagać nawet przy siadaniu na nocnik(tzn. zdejmowaniu majtek itd. )nie wiem jak sprawdza się przy samodzielnym trzylatku. Wygodne, stabilne i z ładnym obrazkiem- nie straszy dziecka:)