Dermedic Hydrain 2

Laboratorium Dermedic proponuje krem o działaniu intensywnie nawilżającym. Preparat wyróżnia się przedłużonym działaniem. Krem polecamy jest do pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej, cienkiej, skłonnej do podrażnień, napiętej, wrażliwej, często zaczerwienionej i pieczącej. Można go stosować na skórę, która z różnych powodów nie toleruje innych kosmetyków. Nadaje się na skórę z trądzikiem różowatym i młodzieńczym.

dermMoże być stosowany podczas leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego. Krem o potrójnym działaniu nawilżającym bezpośrednio wiąże i zatrzymuje cząsteczki wody w głębokich warstwach skóry, chroniąc naskórek przed nadmierną utratą wody. Łagodzi podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. W widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienia i wygładza naskórek.

Wrażenia

Nie mam problemu z suchą skórą (cera mieszana). Mimo to, preparat nakładany na całą powierzchnię twarzy, sprawdza się świetnie. Po jego użyciu skóra jest przyjemnie miękka, nawilżona, z łatwością można nakładać kosmetyki do makijażu. Ponadto skończył się mój problem z suchymi skórkami w okolicy nosa. Krem ma dość „treściwą”  (gęstą) konsystencję. Obawiałam się, że zapcha pory. Na szczęście nic takiego się nie stało.

Krem ma przyjemny zapach. Jest też bardzo wydajny, dlatego cena ponad 40 złotych jest łatwiejsza w zaakceptowaniu.

Ogólna ocena:

 

 

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.