Czego naprawdę pragną kobiety na Dzień Kobiet?

Mimo że wielu mężczyzn twierdzi, że trudno zrozumieć kobietę, to prawda jest dla nich dużo korzystniejsza. Bo panie nie są aż tak wymagające jak niektórym może się wydawać. Każdego roku w licznych badaniach kobiety, czy to matki, mężatki, czy singielki podkreślają to samo: najważniejsze dla nich jest poczucie, że ktoś chciał je uszczęśliwić. Dużo bardziej docenia się starania, przygotowania, poświęcony czas, niż zakup kwiatka czy czekoladek.

iStock_000016544853XSmallNajmilsze gesty

Według badań Norstat Catibus, najważniejsze dla kobiet są gesty, za którymi kryją się dobre chęci i emocjonalny ładunek. Gesty nie muszą być wcale kosztowne. Wystarczy, by mężczyzna wstał wcześniej, przygotował śniadanie, na samoprzylepnej kartce pozostawionej na lustrze w łazience napisał coś miłego, przygotował wycieczkę-niespodziankę, przyrządził ulubione danie, romantyczną kolację.

Przyjemne wspomnienia

Kobiety w Dniu Kobiet pragną przede wszystkim mile spędzonego czasu, który przyniesie przyjemne wspomnienia. Te są dużo cenniejsze niż materialne podarunki. A o czym marzą mamy? Przede wszystkim, jak wynika z badań, o chwili spokoju, relaksu, czasu tylko dla siebie, podczas którego one będą decydowały, co i jak robią i w jaki sposób spędzą wolne chwile. Młode mamy chcą, by choć na chwile czas mógł się dla nich zatrzymać.

Zaangażowanie

Zatem panowie, zamiast bezrefleksyjnego wyjścia do kwiaciarni, kupowania kolejnych kosmetyków, czy czekoladek, włóżcie wysiłek w to, by przygotować taką niespodziankę, która uszczęśliwi Wasze kobiety. To dużo więcej niż można przekazać za pośrednictwem nawet najdroższego prezentu.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.