Crispy Natural opinie – czy na pewno zdrowa przekąska?

Crispy Natural to przekąska dostępna w niewielkich opakowaniach, które bez trudu zmieścimy w torbie czy plecaku. Producent udostępnia zarówno suszone owoce, jak i warzywa. Cripsy Natural opinie ma jednak średnie. Dlaczego?

Crispy Natural

Crispy Natural skład

Suszone owocowe chipsy zazwyczaj mają prosty skład. W przypadku warzyw, które w wersji suszonej są gorzej tolerowane przez kubki smakowe, bywa różnie, producent zdecydował się na „poprawę” ich walorów poprzez dodanie różnych substancji zmieniających smak i zapach chipsów. Do paczek z suszoną marchewką dodawane są przyprawy, ekstrakty, barwniki, które niestety niewiele mają wspólnego z naturą. I tu trafiamy na pierwszy zgrzyt.

Crispy Natural mało i drogo

Drugi to wielkość serwowanych porcji. Biorąc pod uwagę cenę jabłek czy truskawek w sezonie to koszt kilku ususzonych plasterków zamkniętych w niewielkim opakowaniu jest gigantyczny (około 3 złote). Nie można odmówić przekąsce walorów smakowych, ale trudno pozbyć się wrażenia, że dużo lepszą opcją dla klienta byłoby zainwestowanie w suszarkę i przygotowywanie naturalnych chipsów samodzielnie w domu.

Cripsy Natural są pozbawione dodatku cukru, za to ogromny plus. Decydując się na tę przekąskę, możemy liczyć na to, że unikniemy zbędnych dodatków.

Cripsy Natural opinie

Crispy Natural to naturalne chipsy owocowe, warzywne, a nawet prezentowane w formie suszonego sera. O ile owocowe smaki mają dobre opinie, o tyle te warzywne cieszą się skrajnymi opiniami.

Crispy Natural

Narzekać można również na wysoką cenę i niezbyt dobrą dostępność.

Ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.